Jak Spędzić Sylwestra 2019 - Ciekawe Pomysły

  • 03.12.2019, 11:30
  • hotelsadova.pl/
Jak Spędzić Sylwestra 2019 - Ciekawe Pomysły

Podziel się:

Za naszymi oknami na dobre zagościły chłodniejsze, jesienne dni. Połowa listopada to czas, w którym coraz intensywniej zaczynamy myśleć o świętach Bożego Narodzenia, a co za tym idzie również o Sylwestrze i godnym przywitaniu nadchodzącego Nowego Roku. Niektórzy już od dawna mają plany, co robić w Sylwestra, inni natomiast wciąż szukają ciekawych pomysłów i przeglądają oferty wystawiane przez hotele, restauracje czy inne miejsca w internecie. Pomysły na Sylwestra mogą być różne. Możemy zdecydować się na spędzenie tego dnia w domu z rodziną czy znajomymi, relaksując się w SPA lub powitać Nowy Rok na szalonej imprezie - wszystko zależy od gustów i chęci. Dla osób chcących przeżyć niezapomnianą przygodę w tym dniu, idealnym rozwiązaniem będzie wyjazd w polskie góry, nad morze czy też do innego kraju. Jeżeli jeszcze nie wiesz jak spędzić sylwestra i szukasz ciekawych pomysłów na tą wyjątkową noc, poniżej przygotowaliśmy dla Ciebie kilka propozycji.

Jakie miejsce wybrać?

Pamiętaj, że głównym kryterium jakie powinno Tobą kierować jest to czy w danym miejscu będziesz czuł się komfortowo. Jeżeli nie lubisz hucznych imprez, nie wybieraj się na siłę do największego klubu w mieście. Zorganizuj imprezę po swojemu lub zdecyduj się na wspólny wyjazd z rodziną lub znajomymi. Coraz więcej osób zamiast iść na bal, woli spędzić sylwestra w domu bądź rozkoszując się urlopem w hotelowym SPA. Wybierając miejsce zgodnie ze swoimi oczekiwaniami, będziesz czuł się usatysfakcjonowany.

Sylwester w domu nie musi być nudny!

Ok, z różnych przyczyn zdecydowałeś, że sylwestrową noc spędzisz w domu. Nie będzie to jakaś szałowa impreza, ale raczej spokojne spotkanie ze znajomymi lub rodziną. Planujesz przygotować pyszne jedzenie, zadbać o dobrą muzykę i odpowiedni nastrój domowej imprezy. Martwisz się jednak, że coś może pójść nie tak i impreza będzie zwyczajnie nudna a goście zasną przy stole już o 22. Odpowiadamy na Twoje obawy - Sylwester w domu wcale nie musi być nudny, co więcej impreza może udać się doskonale, podstawą jest dobrane towarzystwo ;)

O czym pamiętać organizując imprezę w domu?

Menu dostosowane do preferencji gości.

Zaproszeni goście muszą czuć się u Ciebie swobodnie i pewnie, dlatego też powinieneś zatroszczyć się o ich preferencje kulinarne. Jeżeli na liście zaproszonych są wegetarianie lub weganie zadbaj aby zaproponowane posiłki spełniły ich oczekiwania.

Odpowiednia muzyka.

Odpowiednia muzyka to podstawa, postaraj się przygotować zróżnicowaną playlistę, tak. by wśród propozycji znalazł się repertuar dla każdego.

Wystrój pomieszczenia

Zastanów się czy Twoja impreza ma zostać zorganizowana w konkretnej tematyce. Zadbaj o odpowiednie dekoracje, jednak pamiętaj aby nie przesadzić.

Możliwe ciekawe atrakcje.

Żeby dobrze się bawić możesz zorganizować ciekawe atrakcje. Propozycji jest kilka, fajerwerki to nie jedyna możliwość. Możesz zorganizować przeróżne zabawy lub ciekawe występy - Wszystko zależy od Ciebie.

Zabezpieczenie mebli i tłukących przedmiotów.

Przed imprezą sylwestrową zabezpiecz wszystkie przedmioty, które w trakcie zabawy mogą ulec zniszczeniu, Ty i Twoi goście będą mogli wówczas w spokoju się bawić bez obaw, że któryś z przedmiotów ulegnie zniszczeniu.

A może impreza przebierana?

To świetny pomysł na sylwestra. Możesz zorganizować imprezę w dowolnej tematyce np. filmowe postacie lub szalone lata 80-te.

 

Pobyt nad polskim morzem

Ciekawym pomysłem jest spędzenie Sylwestra nad pięknym polskim morzem np. w Gdańsku. Doskonała atmosfera i cudowne morskie powietrze zachęca do przyjazdu właśnie tutaj. Jedną z opcji jest hotel SPA, gdzie nie tylko będziesz się doskonale bawił ale również odpoczniesz od codziennych obowiązków. Obsługa hotelowa zazwyczaj proponuje szereg atrakcji takich jak możliwość spędzenia tej wyjątkowej nocy w SPA lub wesoła zabawa w restauracji hotelowej wraz z innymi gośćmi. Wybierając taką możliwość zagwarantujesz sobie niezapomniany sylwester w Gdańsku lub innym mieście nad Bałtykiem.

Sylwestrowa oferta hotelowa zazwyczaj zawiera w sobie następujące punkty:

  • 2 noclegi w wygodnych pokojach,
  • śniadania,
  • obiadokolacje,
  • imprezę sylwestrową,
  • kieliszek szampana na powitanie Nowego Roku,
  • liczne atrakcje i zabawy,
  • darmowy parking.

Wyjazd za granicę

Dla osób, które dysponują większym budżetem, ciekawą propozycją może okazać się wyjazd za granicę. O tym jakie miejsce wybierzesz, będzie decydować głównie kwota jaką jesteś w stanie przeznaczyć na wyjazd. Możesz zdecydować się na odwiedzenie naszych sąsiadów lub wyjazd w ciepłe kraje. Przeglądając propozycje w internecie, bardzo szybko zorientujesz się, że oferty biur podróży zawierają wiele takich opcji, możesz więc wybrać dokładnie to, czego oczekujesz.

Sylwester na nartach

Dla miłośników śnieżnych szaleństw mamy propozycję szytą na miarę. Otóż możecie spędzić niezapomnianego Sylwestra na stoku narciarskim! Bez wątpienia, będzie to doskonała zabawa, podczas której możesz świetnie bawić się z rodziną lub znajomymi.

Szalona noc w klubie

Kolejną propozycją jest spędzenie tej nocy w klubie. Z pewnością nie zabraknie tam świetnej muzyki, doskonale bawiących się ludzi i doskonałej atmosfery. Jeżeli chcesz naprawdę hucznie powitać nowy rok, to jest to propozycja idealna dla Ciebie.

Sylwester na rynku

W większości, polskich miast impreza sylwestrowa organizowana jest na rynku. Na taką imprezę zapraszane są przeróżne gwiazdy, które wprawiają gości w doskonały nastrój zabawy poprzez prezentowanie na scenie swoich największych hitów. Przeszkodą w świetnej zabawie może być jedynie temperatura, która często daje się we znaki. Jeżeli decydujesz się na taką opcję, ubierz się ciepło, załóż czapkę, szalik iiii BAW SIĘ DOBRZE :)

Jak widzisz, możliwości jest kilka. Każda propozycja jak spędzić Sylwestra ma swoje plusy. Możesz doskonale bawić się w domu lub na mieście. Możesz także zdecydować się na wyjazd do SPA lub wycieczkę w bardziej odległe zakątki świata. Wybierz więc jedną z powyższych opcji i powitaj Nowy Rok w doskonałym nastroju!

hotelsadova.pl/


Pozostałe