Policjanci zatrzymali 46-latka podejrzewanego o kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą

  • 12.02.2020, 10:20
  • Żródło: KWP Gdańsk
Policjanci zatrzymali  46-latka podejrzewanego o kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą

Podziel się:

Oceń:

W poniedziałek 10 lutego o godzinie 6, policjanci z gdańskiej komendy wojewódzkiej siłowo weszli do mieszkania 46-latka podejrzewanego o kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą czerpiącą zyski z nierządu. W trakcie zatrzymania funkcjonariusze użyli granatów hukowych. Mężczyzna dziś będzie doprowadzony do Prokuratury Okręgowej w Gdańsku, niewykluczone, że usłyszy zarzuty. Za kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej w Gdańsku z wydziału kryminalnego i dochodzeniowo-śledczego pracowali nad sprawą zorganizowanej grupy przestępczej zajmującej się czerpaniem korzyści z nierządu. Do sprawy, podczas poprzednich realizacji, policjanci zatrzymali 14 osób.

Dziś o godzinie 6 policjanci Samodzielnego Pododdziału Koontrterorystycznego Policji w Gdańsku weszli siłowo do mieszkania 46-letniego mieszkańca Gdyni. Policjanci mieli informację, że mężczyzna jest niebezpieczny, w trakcie zatrzymania użyte zostały granaty hukowe. Zatrzymany mężczyzna podejrzewany jest o kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą i czerpanie korzyści z nierządu. 46-latek dziś doprowadzany będzie do Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.

Za przestępstwa, o które podejrzewany jest 46-latek grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

 

 

Źródło: KWP Gdańsk

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe