#NieKłamMedyka

  • 27.03.2020, 10:12
  • Jacek Trzosowski
#NieKłamMedyka

Podziel się:

Oceń:

Ratownicy Kociewskiego Centrum Zdrowia mają w ostatnim czasie ręce pełne roboty. To właśnie od ich zdolności do pracy zależy zdrowie i życie wielu pacjentów. Czasami wystarczy jeden pacjent, by sparaliżować pracę całego szpitala. Dlatego ekipa z Szpitalnego Oddziału Ratunkowego przyłączyła się do akcji „#NieKłamMedyka”. - Pamiętajcie! Nasze bezpieczeństwo jest również Waszym bezpieczeństwem! – apelują ratownicy.

#NieKłamMedyka to ogólnopolska akcja, w której ratownicy medyczni i lekarze apelują do pacjentów, aby nie zatajali przed nimi informacji niezwykle istotnych informacji m.in., że wrócili z innego kraju, czy przebywali w otoczeniu osoby objętej kwarantanną.
- Jeśli potrzebujesz pomocy lekarskiej, wzywasz karetkę, to nie zatajaj, że w domu jest osoba objęta kwarantanną, czy też nie zatajaj, że podejrzewasz u siebie koronawirusa – proszą ratownicy. - Mając taką wiedzę, będziemy mogli się odpowiednio zabezpieczyć. Prosimy: nie okłamujcie nas, ale również innych służb - strażaków i policjantów. Pamiętajcie! Nasze bezpieczeństwo jest również Waszym bezpieczeństwem! – apelują medycy.
Przypominamy, że wystarczy jeden pacjent z objawami koronawirusa, aby sparaliżować działanie całej placówki medycznej. Nie bądźmy egoistami, pamiętajmy również o innych, aby wszystkim żyło się łatwiej.

 

Jacek Trzosowski

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe