Duża pomoc myśliwych dla szpitali w województwie pomorskim

  • 06.04.2020, 12:26
  • CC
Duża pomoc myśliwych dla szpitali w województwie pomorskim

Podziel się:

Oceń:

Myśliwi - z Grupy Inicjatywnej z województwa pomorskiego, przekażą 25 000 przyłbic ochronnych dla szpitali w województwie pomorskim. Przyłbice stanowią wyposażenie ochronne personelu medycznego przed zakażeniem koronawirusem COVID-19. To duża pomoc, niezbędna w epidemii.

Przyłbice, które wykona firma Grafix z Gdańska trafią m.in. do: Szpitala Wojewódzkiego w Gdańsku, Szpitala MSW w Gdańsku, Szpitala w Wejherowie, w Słupsku, w Kartuzach i Sztumie.

To jedna z wielu inicjatyw myśliwych, którzy od wielu lat wspierają różnego rodzaju akcje społeczne, niosąc pomoc dla ludzi w potrzebie - powiedział Wojciech Kraiński, członek komisji doradczej władz centralnych Polskiego Związku Łowieckiego.

CC

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Zarzenowany
Zarzenowany 13.04.2020, 18:25
To uprawnia pisiorow do lamania zaostrzen ktore sami nalozyli? Czy wszyscy tam obecni dostali mandat ? Czy im wolno bo ten wirus to sciema i dobrze o tym wiedzą?
love
love 06.04.2020, 15:56
Widziałem jak ludzie wykonali sobie takie tarcze z butelek po wodzie mineralnej. Wystarczy przywiązać gumki i gotowe. Drugie życie plastikowej butelki. Praktyczne i za darmo
realista
realista 06.04.2020, 14:18
może w necie niech zamieszczą instrukcję wykonania ....to ludzie sami sobie zrobią i nie będą musieli przepłacać dla hien

Pozostałe