Ostatnie dni pod znakiem groźnych pożarów

  • 06.08.2020, 19:41
  • Wawrzyniec Mocny
Ostatnie dni pod znakiem groźnych pożarów pixabay/tczewska.pl

Podziel się:

Oceń:

Ostatnie dni, mimo wydawałoby się bezpiecznej aury od tego typu zdarzeń, minęły pod znakiem groźnych w skutkach pożarów – w lokalu użytkowym oraz w opuszczonej altanie.

Do pierwszego z nich doszło w solarium na skutek zwarcia w instalacji elektrycznej. Do tego zdarzenia, jak informuje tczewska straż pożarna, zaangażowano trzy zastępy strażackie. Na szczęście obyło się bez poszkodowanych.

 

Do kolejnego tego typu groźnego zdarzenia doszło przy ul. Działkowej w Tczewie dziś (6 sierpnia) ok. godz. 11.37. Doszło tam do całkowitego pożaru opuszczonej altany.

Na miejscu interweniowały 2 zastępy straży pożarnej. Okazało się, że budynek zajmowała osoba bezdomna. Bezdomny na szczęście zdążył opuścić budynek jeszcze przed przybyciem pomocy.

Wniosek jaki można wyciągnąć to fakt, że do obu pożarów mogło dojść na sutek nieostrożności... W przypadku pojawienia się ognia w solarium nie sposób wykluczyć także przypadku.

Dziś popołudniu doszło także do wybuchu ognia w BMW na autostradzie. O tym zdarzeniu więcej w poprzedniej informacji na naszym portalu

 

(tomm)

Wawrzyniec Mocny

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe