Policjanci zatrzymali 52-letnią kobietę podejrzaną o zabójstwo

  • 24.09.2020, 13:00
  • Źródło: KWP Gdańsk
Policjanci zatrzymali 52-letnią kobietę podejrzaną o zabójstwo

Podziel się:

Oceń:

Zaledwie kilka godzin zajęło kościerskim kryminalnym ustalenie i zatrzymanie sprawcy zabójstwa 62-letniego mężczyzny, którego ciało znaleziono w mieszkaniu na terenie Kościerzyny. Zatrzymana do tej sprawy 52-letnia kobieta została doprowadzona do komendy i usłyszała już zarzuty. Za zabójstwo grozi kara dożywotniego więzienia.

W niedzielę policjanci z Kościerzyny otrzymali informację o znalezieniu zwłok w jednym z mieszkań na terenie Kościerzyny. Na miejsce natychmiast została wysłana grupa dochodzeniowo – śledcza, która wraz z policjantami z Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Gdańsku, pod nadzorem prokuratora, wykonała oględziny zwłok oraz miejsca ich znalezienia. Zwłoki mężczyzny zostały przewiezione do prosektorium, celem ustalenia dokładnej przyczyny zgonu. W wyniku wnikliwej pracy operacyjnej kryminalni ustalili osoby, które mogły mieć związek z tą sprawą. Kilka godzin później na terenie Kościerzyny, mundurowi zatrzymali kobietę, która trafiła do policyjnego aresztu.
Dalsza praca śledczych pozwoliła na przedstawienie 52-letniej kobiecie zarzut zabójstwa, za co grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności. O jej dalszym losie zadecyduje sąd.

 

Źródło: KWP Gdańsk

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe