Jesienny jarmark produktów regionalnych i rękodzieła w Rumi

  • 28.09.2020, 20:20
Jesienny jarmark produktów regionalnych i rękodzieła w Rumi

Podziel się:

Oceń:

Już wkrótce jarmark produktów regionalnych ponownie zagości w Porcie Rumia. Podczas jesiennej edycji, trwającej od 30 września do 3 października, będzie poznać różnorodną ofertę produktów pochodzących z różnych regionów Polski, a nawet krajów śródziemnomorskich. Coś dla siebie znajdą wszyscy poszukujący tradycyjnej polskiej żywności oraz biżuterii i rękodzieła.

Chętnie odwiedzane przez klientów „Jarmarki Cuda Wianki” ponownie zawitają do Rumi. Już od 30 września w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przez cztery kolejne dni na stoiskach regionalnych dostawców i twórców będzie można zakupić żywność oraz rękodzieło.

Na stoiskach spożywczych będzie można znaleźć bogaty wybór tradycyjnych wędlin, chlebów na zakwasie, serów, oliwek i bakalii. Takie smakołyki doskonale urozmaicą jesienne posiłki.

Z kolei na stoiskach rękodzielniczych będzie można zakupić różnorodną biżuterię, która sprawdzi się doskonale jako prezent dla bliskiej osoby, a także obrazy i dekoracje do domu. Stoiska będą dostępne w pasażu Portu Rumia w godzinach pracy obiektu, czyli od 9:00 do 21:00.

W trosce o bezpieczeństwo wszystkich kupujących centrum handlowe przypomina o zasadach bezpiecznych zakupów. Klienci w trakcie wizyty w obiekcie powinni mieć zasłonięte usta i nos maseczką lub szalikiem oraz utrzymywać 1,5 metra odległości od innych osób przebywających na terenie pasażu galerii handlowej.

Jarmark „Cuda wianki” odbędzie w pasażu Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi od 30 września do 3 października. Stoiska będą dostępne w godzinach pracy obiektu, czyli od 9:00 do 21:00. 

 

O Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan:

Port Rumia Centrum Handlowe Auchan to przyjazne miejsce zakupów dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych. Jego ofertę tworzy blisko 80 sklepów i punktów usługowych. Wśród popularnych polskich i międzynarodowych marek odzieżowych i obuwniczych znajdują się, m.in. Orsay, H&M, 4F, CCC, Smyk, drogerie, księgarnie oraz salony wyposażenia i aranżacji wnętrz. W obiekcie mieści się również hipermarket Auchan, natomiast na terenie centrum znajduje się salon meblowy Agata, Leroy Merlin, Decathlon i stacja paliw Auchan.

Port Rumia Centrum Handlowe Auchan jest również dogodnym miejscem spotkań i rekreacji. Oferuje restauracje, kawiarnie i cukiernie, a także przestrzenie dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi, w tym plac zabaw i pokój rodzica i dziecka. Klienci centrum mogą korzystać również z bezpłatnego parkingu na 2100 miejsc, w tym dla niepełnosprawnych oraz wiat rowerowych. Port Rumia jest miejscem spotkań lokalnej społeczności i cyklicznie organizuje wydarzenia specjalne, w tym atrakcje dla rodzin z dziećmi, akcje charytatywne czy zdrowotne.

Centrum mieści się przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Powstało w 2007 roku. Obiekt ma 39 460 mkw. powierzchni handlowej. Port Rumia jest otwarty od poniedziałku do soboty w godz. 9:00-21:00 oraz w niedziele handlowe w godz. 9:30 – 20:00.

Więcej informacji na stronie internetowej: http://www.portrumia.pl/ oraz mediach społecznościowych: https://www.facebook.com/CentrumHandlowePortRumia/

O Ceetrus Polska:

Ceetrus Polska sp. z o.o. działa jako inwestor, deweloper, komercjalizator i zarządca centrów, galerii oraz parków handlowych Auchan. Firma Ceetrus powstała w 1976 roku we Francji, a dziś jest obecna w 10 krajach w Europie. W Polsce prowadzi działalność od 1996 roku. Obecnie jest właścicielem 24 centrów handlowych i zarządza powierzchnią handlową o wielkości blisko 700 tys. mkw. Ponadto Ceetrus Polska jest wyłącznym komercjalizatorem lokali o łącznej powierzchni handlowej ponad 53 tys. mkw. w 31 obiektach handlowych z hipermarketami i supermarketami Auchan. Firma dysponuje również portfolio blisko 180 ha terenów inwestycyjnych. Ceetrus Polska rozwija działalność w takich obszarach, jak handel, nieruchomości mieszkaniowe, biura, turystyka i rekreacja. Więcej informacji na www.ceetrus.pl, www.landbankceetrus.pl oraz www.linkedin.com/company/ceetrus-poland.  


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe