Policjanci zatrzymali mężczyznę z amfetaminą

  • 26.10.2020, 11:00
  • Źródło: KWP Gdańsk
Policjanci zatrzymali mężczyznę z amfetaminą

Podziel się:

Oceń:

Policjanci z Człuchowa w miniona środę, podczas patrolowania miasta zainteresowali się samochodem marki BMW zaparkowanym przed jedną ze stacji benzynowych. W samochodzie spało dwóch mieszkańców Człuchowa, podczas legitymowania jeden z nich wyrzucił z kieszeni woreczek, w którym znajdowała się amfetamina. 47-latek został zatrzymany. Za posiadanie narkotyku grozi mu teraz kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Człuchowa w ubiegłą środę (21 października) podczas patrolu po godzinie 11.00 na parkingu przed jedną ze stacji benzynowych zauważyli dwóch mężczyzn śpiących w bmw, postanowili sprawdzić, dlaczego śpią w dzień w samochodzie i ich wylegitymowali. Podczas legitymowania jeden z nich nerwowo się zachowywał i w pewnej chwili wyrzucił woreczek, w którym znajdowała się biała substancja. Policjanci zabezpieczyli woreczek, a mężczyznę zatrzymali. Po sprawdzeniu testerem narkotykowym w komendzie zabezpieczonej substancji okazało się, że jest to amfetamina.

22  października 47-letni mieszkaniec Człuchowa usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Za przestępstwo posiadania środków odurzających lub substancji psychotropowych grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KWP Gdańsk

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe