Zamiatarki uliczne samojezdne - które z nich nadają się do sprzątania portów?

  • 02.11.2020, 08:04
  • Źródło: Artykuł sponsorowany
Zamiatarki uliczne samojezdne - które z nich nadają się do sprzątania portów?

Podziel się:

Oceń:

Uliczne zamiatarki samojezdne są niezwykle pomocne w utrzymywaniu czystości na dużych powierzchniach. Za sprawą odpowiedniej konstrukcji, urządzenia te mogą być bardzo solidne oraz optymalnie przystosowane do pracy w trudnym środowisku. Zamiatarki tego typu wyróżniają się dużą wytrzymałością, która przyczynia się do bardziej efektywnego sprzątania różnych dużych powierzchni - np. portowych.

Uliczne zamiatarki samojezdne są niezwykle pomocne w utrzymywaniu czystości na dużych powierzchniach. Za sprawą odpowiedniej konstrukcji, urządzenia te mogą być bardzo solidne oraz optymalnie przystosowane do pracy w trudnym środowisku. Zamiatarki tego typu wyróżniają się dużą wytrzymałością, która przyczynia się do bardziej efektywnego sprzątania różnych dużych powierzchni - np. portowych.

Rodzaje i zastosowanie zamiatarek

Zamiatarki samojezdne podczepiane są bezpośrednio do pojazdu z napędem silnikowym, jak np. samochód na podwoziu ciężarowym, traktor czy ciągnik. Nowoczesne modele da się zamontować do praktycznie dowolnej koparko-ładowarki, co stanowi ich niemałą zaletę. Zamiatarki uliczne samojezdne najczęściej stosowane są przez służby komunalne, jednak wykorzystuje się je nie tylko do sprzątania miejskich ulic.

Urządzenia to sprawdza się także w rolnictwie, np. do oczyszczania wielkopowierzchniowych obiektów gospodarczych. Dobrej klasy zamiatarka cechuje się wysoką wydajnością oraz ogromną mocą, dzięki czemu może obsłużyć bardzo duże powierzchnie. Konstrukcja takiej maszyny jest odpowiednio zabezpieczona przed uszkodzeniami, co pozwala na korzystanie z niej w różnych środowiskach. Wybierając zamiatarki uliczne samojezdne, warto skorzystać z oferty sprawdzonego producenta. Bezawaryjność to jedna z najważniejszych cech tego sprzętu, ponieważ decyduje o jego niezawodności.

Zamiatarki do sprzątania portów

Do czyszczenia dużych powierzchni portowych bardzo dobrze nadają się zamiatarki uliczne samojezdne Tuchel. Urządzenia tej marki to wyjątkowo masywne konstrukcje, jednak cechują się przy tym dużą wydajnością działania i pozwalają na utrzymanie nienagannego poziomu czystości. Zamiatarki do sprzątania portów Tuchel montowane są do ładowarek za pomocą odpowiedniego złącza wahadłowego, co chroni je przed przeciążeniem oraz zapewnia optymalne dopasowanie do każdego podłoża.

Maszyny te można łatwo dopasować do obszaru roboczego za sprawą zmiennej szerokości szczotek. Jako przykład posłużyć może model Tuchel Sweep Profil Gigant, który pozwala na ustawienie ich w zakresie od 260 cm do 350 cm. Rozwiązanie to jest wyjątkowo praktyczne i funkcjonalne, co ma szczególne znaczenie w przypadku sprzątania dużych powierzchni portowych. Szczotka boczna napędzana jest hydraulicznie, dzięki czemu bardzo precyzyjnie usuwa nawet trudno dostępne zanieczyszczenia - np. te zlokalizowane w pobliżu krawędzi. Nie bez znaczenia pozostaje obecność specjalnej pompy przy zraszaczach, stanowiącej zabezpieczenie przed tzw. suchobiegiem.

Zamiatarki Tuchel

Zamiatarki przeznaczone do sprzątania terenów portowych oferowane przez Tuchel pracują bardzo precyzyjnie i efektywnie, co wynika z ich solidnej konstrukcji. Sweep Profil Gigant dysponuje dużym pojemnikiem na śmieci, w którym w zależności od modelu da się pomieścić od 760 do nawet 1015 l śmieci.

Zamiatarki firmy Tuchel są przy tym wyjątkowo łatwe w montażu, dzięki czemu da się je sprawnie zamocować do urządzenia jezdnego. Maszynę załącza się do pojazdu przy użyciu specjalnego adaptera szybkiej wymiany, który został optymalnie dostosowany do ładowarki przegubowej i teleskopowej z funkcją poziomowania 3D oraz wskaźnikiem wysokości. Innym rozwiązaniem jest zastosowanie odpowiednich łączników kat. I lub II, które również posiadają opcję poziomowania trójwymiarowego oraz wskaźnik wysokości.

Zamiatarki uliczne samojezdne w Agro-Tech Junoszyn

Dystrybutorem zamiatarek marki Tuchel w Polsce jest firma Agro-Tech Junoszyn, która posiada w swojej ofercie wiele rozwiązań dedykowanych pracom porządkowym na obszarze dużych powierzchni portowych. Decydując się na zakup zamiatarki Tuchel, zyskać można gwarancję wysokiej jakości sprzętu oraz stuprocentowego zadowolenia.

Urządzenia te cieszą się bardzo pozytywną opinią wśród użytkowników, ze względu na bezawaryjność oraz niezawodność. Oferowane przez tę markę zamiatarki do sprzątania portów powstają z najlepszych jakościowo materiałów, co przekłada się na efektywność ich pracy oraz dużą wytrzymałość mechaniczną.

Źródło: Artykuł sponsorowany

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe