Kolczyki z kamieniami w kolorach tęczy. Wybierz wzór dla siebie!

  • 22.12.2020, 23:34
  • Źródło: Artykuł partnera
Kolczyki z kamieniami w kolorach tęczy. Wybierz wzór dla siebie!

Podziel się:

Oceń:

Najważniejszą rolę w biżuterii noszonej w uszach odgrywa nie jej rozmiar ani nawet wielkość, lecz kolor. To, jaki kamień szlachetny zastosowano w danej ozdobie ma wpływ na jej postrzeganie przez innych. Ten artykuł ma służyć jako inspiracja dla kobiet, planujących kupić sobie oryginalne kolczyki. Na czym się skupić, by znaleźć kamień na miarę swoich potrzeb? Sprawdź.

Każdy kamień ma inne właściwości i opowiada jakąś historię

Są najbardziej wartościowymi minerałami, jakie istnieją. Wydobywane z głębi ziemi, często w odległych zakątkach świata, cechują się niezwykłym wyglądem. Kamienie szlachetne i półszlachetne występują we wszystkich kolorach tęczy. Czerwone rubiny, pomarańczowe agaty, żółte cytryny, zielone szmaragdy, niebieskie szafiry, granatowe lazuryty, fioletowe ametysty – to zaledwie przykłady! Natura hojnie nas obdarzyła, dostarczając kamienie w najpiękniejszych odcieniach. Co więcej, każdy z nich wykazuje szczególne właściwości i ma przypisaną określoną symbolikę.

Poszukując kolczyków z kolorowym elementem ozdobnym, warto skierować swoją uwagę w stronę biżuterii ze sklepu Top Silver. Są to wyroby jubilerskie, zaprojektowane oraz wykonane w Polsce. W większości misternie zdobione, na każdym kroku zaskakują i sprawiają, że chce się je nosić. Oferta obejmuje między innymi kolczyki srebrne sztyfty z kamieniami szlachetnymi. Maleńkie szafirki subtelnie podkreślone srebrem czy połączenie ametystu i eleganckiej perły to przykłady ozdób, czekających w asortymencie. Biżuteria ta charakteryzuje się ponadczasowym designem i wysublimowaniem, a poszczególne kamienie fascynują swoją niebanalną barwą.

Obecnie w modzie: sztyfty z kamieniem, oprawionym w srebro

Kobiety uwielbiają biżuterię, która jest lekka i wygodna w noszeniu, a jednocześnie kolorowa i widoczna już z daleka. Najlepiej, gdyby kolczyki pozostawały srebrne, a jednolita barwa kruszcu była przełamana czerwienią, zielenią bądź innym odcieniem kamienia szlachetnego. W modzie jest przede wszystkim biżuteria symboliczna, w której pojawia się motyw serca, czterolistnej koniczyny albo kokardy. Wciąż na topie pozostaje również abstrakcja i ażurowe elementy, które świetnie harmonizują z tęczowymi kolorami. Godne uwagi są także kolczyki z kamieniami szlachetnymi oraz cyrkoniami – to połączenie chyba nigdy nie wyjdzie z mody! Wybierając biżuterię dla siebie, kieruj się intuicją. W sklepie Top Silver natrafisz na wyjątkowe wyroby jubilerskie, utrzymane w dobrym guście.

Źródło: Artykuł partnera

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe