„Świąteczne uwielbienie” czyli koncert kolęd i pieśni. Śpiewali pierwszy raz na żywo

  • 05.02.2021, 14:00
  • Wawrzyniec Mocny
„Świąteczne uwielbienie” czyli koncert kolęd i pieśni. Śpiewali pierwszy… Jacek Cherek

Podziel się:

Oceń:

- Tak właśnie wyglądają ludki, które pierwszy raz od niepamiętnych czasów zagrały i zaśpiewały NA ŻYWO!! Radość niepojęta!! Dziękujemy, że byliście z nami. Obyśmy w tym roku mieli więcej okazji do widzenia się z Wam – tak napisali chórzyści gdańscy chórzyści tuż po koncercie „Świąteczne uwielbienie”, który odbył się w tczewskiej Farze.

Niedzielny koncert (31 stycznia, ostatnia niedziela) był muzycznym pomysłem na pożegnanie świąt Bożego Narodzenia. Wydarzenie muzyczne rozpoczęło się po mszy świętej w Kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Tczewie. Usłyszeliśmy zarówno polskie kolędy w nieoczywistych aranżacjach oraz autorskie utwory oraz pieśni uwielbienia, rzecz jasna związane z wszystkim co kojarzy się narodzinami Dzieciątka.

 

Dodajmy, że zespół tworzą studenci lub absolwenci Akademii Muzycznej w Gdańsku. Ludzie z pasją i miłością do muzyki. Zespół prowadzi Karolina Adamiak-Pruś.

Choć pandemia koronawirusa sprawiła, że na koncercie nie było tłumu, ale wszyscy obecni wspaniale się bawili słuchając nastrojowych utworów.

 

(tomm)/Fot. Jacek Cherek

Wawrzyniec Mocny

Zdjęcia (8)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe