20-latek kierował pod działaniem marihuany. Policjanci znaleźli przy nim narkotyki

  • 12.04.2021, 17:00
  • Źródło: KWP Gdańsk
20-latek kierował pod działaniem marihuany. Policjanci znaleźli przy nim…

Podziel się:

Oceń:

Policjanci w Bytowie zatrzymali do kontroli drogowej kierującego skodą. Okazało się, że 20-latek jest pod działaniem marihuany, którą przy nim również znaleźli funkcjonariusze. Mundurowi zatrzymali mu prawo jazdy, a noc spędził w policyjnym areszcie. Za kierowanie pojazdem pod wpływem środków odurzających i posiadanie narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Bytowscy policjanci dzisiaj po północy w Bytowie zatrzymali do kontroli drogowej kierującego skodą. W trakcie czynności 20-letni mężczyzna zachowywał się bardzo nerwowo, w związku z policyjną kontrolą. Mundurowi znaleźli przy nim marihuanę. Mieszkaniec Bytowa został poddany badaniu narkotesterem, które wykazało, że jest również pod działaniem marihuany. Mężczyźnie została pobrana krew do badań oraz zatrzymano mu prawo jazdy.

Policjanci zatrzymali 20-latka i noc spędził w policyjnym areszcie. W najbliższym czasie zostanie on przesłuchany. Śledczy po zebraniu materiałów najprawdopodobniej przedstawią mu zarzuty, a mężczyzna za swoje czyny odpowie przed sądem.

Za kierowania pojazdem pod wpływem środków odurzających grozi kara 2 lat pozbawienia wolności, a za posiadanie środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Źródło: KWP Gdańsk

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe