Dzielnicowy zatrzymał 61-latka, który włamywał się do samochodu

  • 14.04.2021, 11:00
  • Źródło: KWP Gdańsk
Dzielnicowy zatrzymał 61-latka, który włamywał się do samochodu

Podziel się:

Oceń:

Dzielnicowy zatrzymał na gorącym uczynku 61-latka, który włamał się do samochodu i ukradł z niego przewody elektryczne i elementy deski rozdzielczej. Odzyskane mienie zostało zwrócone pokrzywdzonemu, a mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem, za co grodzi mu kara pozbawienia wolności do lat 10.

12 kwietnia br. przed południem dzielnicowy z kartuskiej komendy otrzymał informację o włamaniu do samochodu zaparkowanego na polu gry w paintball. Funkcjonariusz natychmiast udał się w wskazane miejsce. Tam zastał 61-latka, którego zatrzymał. W trakcie jego przeszukania znalazł przy nim instalację elektryczną oraz elementy deski rozdzielczej, które pochodziły z zaparkowanego samochodu. Mężczyzna został doprowadzony do policyjnego aresztu, a odzyskane elementy samochodu policjanci zwrócili pokrzywdzonemu.

61-latek usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, ponieważ do wnętrza zamkniętego samochodu dostał się po uprzednim wybiciu szyby. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10.

Źródło: KWP Gdańsk

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe