Nie zasłaniał ust i nosa. Okazało się, że jest poszukiwany

  • 23.04.2021, 17:00
  • Źródło: KWP Gdańsk
Nie zasłaniał ust i nosa. Okazało się, że jest poszukiwany

Podziel się:

Oceń:

Dzielnicowi z Kobylnicy zatrzymali 64-latka, który był poszukiwany do odbycia kary więzienia. Wszystko wyszło na jaw, kiedy policjanci interweniowali w związku z niezakrywaniem ust i nosa. Mężczyzna został ukarany mandatem i doprowadzony do aresztu.

Podczas jednej z interwencji prowadzonej wczoraj przez dzielnicowych z Posterunku Policji w Kobylnicy okazało się, że 64-latek, który nie stosował się do obowiązujących obostrzeń, jest osobą poszukiwaną. Mężczyzna nie zasłaniał ust i nosa, za co został ukarany mandatem, po czym został doprowadzony do aresztu, gdzie odbywa zaległą karę pozbawienia wolności.
W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców policjanci nieprzerwanie prowadzą działania mające na celu zapobieganie rozprzestrzeniania się koronawirusa. Każdego dnia m.in. interweniują wobec tych, którzy lekceważą obowiązujące obostrzenia. W związku z niezasłanianiem ust i nosa tylko w tym tygodniu słupscy policjanci podjęli ponad 200 interwencji, w których trakcie nałożyli 154 mandaty karne, sporządzili 5 wniosków o ukaranie do sądu i pouczyli 51 osób.
Mundurowi ponawiają apele o rozsądek i odpowiedzialność. Stosując się do obowiązujących obostrzeń, ograniczamy transmisję choroby Covid-19.

Źródło: KWP Gdańsk

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe