Zatrzymanie poszukiwanego 33-latka. Był ścigany za posiadanie narkotyków. W ostatnim czasie popełniał kradzieże sklepowe

  • 17.06.2021, 13:11
  • redakcja
Zatrzymanie poszukiwanego 33-latka. Był ścigany za posiadanie narkotyków.… KPP Tczew

Podziel się:

Oceń:

Tczewscy kryminalni zatrzymali 33-latka, który był poszukiwany nakazem doprowadzenia do aresztu śledczego za popełnione wcześniej przestępstwo dotyczące posiadania narkotyków. Mieszkaniec powiatu tczewskiego został przewieziony do miejscowej komendy. Dodatkowo mundurowi ustalili, że zatrzymany mężczyzna miał związek z kradzieżami sklepowymi, skąd kradł głównie alkohol oraz artykuły spożywcze.

Zatrzymany przez funkcjonariuszy mężczyzna trafił do pomieszczenia dla osób zatrzymanych, a 17 czerwca, śledczy przedstawili mu zarzuty kradzieży. Wkrótce zatrzymany 33-latek zostanie doprowadzony do aresztu śledczego.

15 czerwca br. po godzinie 12 tczewscy policjanci z wydziału kryminalnego, którzy zajmowali się poszukiwaniem 33-letniego mężczyzny pochodzącego z powiatu tczewskiego, zdobyli informację, o tym, że poszukiwany przez nich mężczyzna znajduje się na ulicy Wojska Polskiego.

Funkcjonariusze sprawdzając tę informację na wskazanej ulicy zatrzymali poszukiwanego 33-latka. Zatrzymany mężczyzna był poszukiwany nakazem doprowadzenia do aresztu śledczego.

 

Za popełnione wcześniej przez niego przestępstwo dotyczące posiadania narkotyków sąd skazał mężczyznę na 6 miesięcy pozbawienia wolności. Zatrzymany przez policjantów 33-latek został doprowadzony do miejscowej komendy. Mundurowi dodatkowo ustalili, że zatrzymany 33-latek miał związek z kradzieżami sklepowymi na terenie miasta. Według ustaleń funkcjonariuszy sprawca od marca br. wchodził do sklepów, skąd kradł głównie alkohol oraz artykuły spożywcze.

 

17 czerwca śledczy przedstawili zatrzymanemu mężczyźnie zarzut dotyczący kradzieży, do których się przyznał i poddał dobrowolnie karze. Wkrótce funkcjonariusze przewiozą 33-latka do aresztu śledczego, gdzie odbywać będzie orzeczoną przez sąd karę pozbawienia wolności. Policjanci każdego dnia sprawdzają miejsca, gdzie mogą ukrywać się osoby poszukiwane. Zatrzymanie takich osób w większości przypadków jest tylko kwestią czasu.

 

Opr. (red.)/KPP Tczew

 

_redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe