Bestialski czyn 37- latka, który zabił i zakopał swojego psa

  • 18.06.2021, 06:44
  • Źródło: KWP Gdańsk
Bestialski czyn 37- latka, który zabił i zakopał swojego psa

Podziel się:

Oceń:

Policjanci z Posterunku Policji w Dębnicy Kaszubskiej ustalili, że 37-latek zabił swojego psa, a później go zakopał w pobliżu miejsca zamieszkania. Po chwili mężczyzna był już w ich rękach. Do zatrzymania doszło w środę wieczorem, kilka godzin po zdarzeniu. Podejrzany tego samego dnia usłyszał zarzuty i wkrótce odpowie za przestępstwo. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

W środę wieczorem dzielnicowi z Posterunku Policji w Dębnicy Kaszubskiej zdobyli informację o tym, że jeden z mieszkańców zabił i zakopał swojego psa. Dzielnicowi od razu pojechali do domu podejrzewanego o to przestępstwo mężczyzny i potwierdzili swoje informacje. 37-latek dusił zwierzaka paskiem od spodni, ciągnął go za sobą i uderzał siekierą, a po wszystkim zakopał w pobliżu domu.

Na miejscu przestępstwa pracowali policjanci, którzy przeprowadzili oględziny, zabezpieczyli ślady, a wykopane truchło zwierzęcia zabezpieczyli i przekazali do przychodni weterynaryjnej. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do policyjnego aresztu. Wczoraj usłyszał zarzuty zabicia psa. Wkrótce odpowie za przestępstwo. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Źródło: KWP Gdańsk

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe