Porysował ostrym narzędziem samochód... Został zatrzymany

  • 29.07.2021, 16:31
  • redakcja
 Porysował ostrym narzędziem samochód... Został zatrzymany KPP Tczew

Podziel się:

Oceń:

Kryminalni zatrzymali 37-letniego mężczyznę, którego podejrzewali o uszkodzenie samochodu. Mundurowi ustalili, że sprawca pod osłoną nocy porysował lakier samochodu w kilku miejscach. Zatrzymany trafi już do policyjnego aresztu. Właściciel samochodu wycenił straty na kwotę 4 tys. zł. Wczoraj (28 lipca) śledczy przedstawili zarzuty dotyczące uszkodzenia mienia. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat więzienia.

18 lipca br. o godzinie 12 policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie otrzymali zgłoszenie o uszkodzeniu samochodu, do którego doszło na jednej z ulic w Tczewie. Mundurowi ustalili, że sprawca minionej nocy ostrym narzędziem porysował lakier na drzwiach zaparkowanej mazdy i spowodował straty na kwotę 4 tys. zł. W związku z zaistniałą sytuacją stróże prawa przyjęli zawiadomienie o przestępstwie.

 

Kryminalni zajmujący się tym zdarzeniem ustalili, że związek z tym przestępstwem ma 37-letni mieszkaniec miasta. Wczoraj funkcjonariusze zatrzymali podejrzewanego mężczyznę, którego doprowadzili do miejscowej komendy. Na podstawie zgromadzonego materiału śledczy wczoraj przesłuchali zatrzymanego mężczyznę, któremu przedstawili zarzuty zniszczenia mienia. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Opr. (tomm)/KPP Tczew

_redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe