Śmiertelny wypadek drogowy w Bałdowie. Apel policji o informacje w sprawie wypadku

  • 27.09.2021, 14:59
  • Wawrzyniec Mocny
Śmiertelny wypadek drogowy w Bałdowie. Apel policji o informacje w sprawie… KPP Tczew

Podziel się:

Oceń:

Tczewscy policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku, do którego doszło w miniony piątek w miejscowości Bałdowo. Mundurowi wstępnie ustalili, że kierująca volkswagenem w celu uniknięcia zderzenia z nadjeżdżającym samochodem z przeciwnego kierunku uderzyła w drzewo. Niestety w wyniku poniesionych obrażeń 38-latka zmarła w szpitalu. Policjanci apelują do wszystkich kierujących o rozwagę i przestrzeganie przepisów. Śledczy proszą o kontakt wszystkich, którzy swoją wiedzą mogliby pomóc w tej sprawie.

W miniony piątek (24 września br.) przed godziną 19 dyżurny tczewskiej Policji odebrał zgłoszenie, że w miejscowości Bałdowo doszło do wypadku drogowego. Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci ruchu drogowego, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Pracujący na miejscu wypadku funkcjonariusze wstępnie ustalili, że 38-letnia kierująca volkswagenem jadąc w kierunku Tczewa, w celu uniknięcia zderzenia z nadjeżdżającym samochodem z przeciwnego kierunku uderzyła w drzewo. Niestety kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala, gdzie zmarła.

 

Funkcjonariusze na miejscu zdarzenia przeprowadzili oględziny pojazdu, a policyjny technik wykonał dokumentację procesową oraz zabezpieczył ujawnione ślady, które pomogą w wyjaśnieniu okoliczności tego tragicznego wypadku.

 

Policjanci apelują do wszystkich kierujących o rozwagę i przestrzeganie przepisów. Śledczy proszą o kontakt wszystkich, którzy swoją wiedzą mogliby pomóc w tej sprawie. Pomocne dla wyjaśnienia sprawy mogą być też nagrania z kamer samochodowych aut, które poruszały się drogą, gdzie doszło do wypadku.

 

Opr. (tomm)

Wawrzyniec Mocny

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe