Poszukiwanie sprawcy podejrzanego o włamanie na ul. Pomira. Policjanci proszą o informacje i publikują zdjęcie monitoringu

  • 07.12.2021, 10:08
  • redakcja
Poszukiwanie sprawcy podejrzanego o włamanie na ul. Pomira. Policjanci… KPP Tczew

Podziel się:

Oceń:

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie prowadzą czynności w sprawie włamania, do którego doszło w długi weekend listopada br. na ul. Pomira w Tczewie. Związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę z monitoringu lub mają informacje na jego temat, proszone są o kontakt z policją.

Funkcjonariusze z tczewskiej komendy prowadzą czynności w sprawie włamania do piwnicy, do którego doszło w długi weekend listopada br. na ul. Pomira w Tczewie. Mundurowi prowadzący sprawę ustalili, że sprawca włamał się do jednej z piwnic, z której ukradł dwa karnisze, czym spowodował straty w wysokości 240 zł.

 

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciach z monitoringu lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości, lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z policjantami.
 

Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc na nr 47 74 28 188 lub na numer alarmowy 112 albo pisząc na adres: [email protected]

Policjanci zapewniają anonimowość.

 

 

Opr. (red.)/KPP Tczew

 

_redakcja

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe