Brak maseczki przyczyną kontroli i przypadkowe zatrzymanie poszukiwanego!

  • 31.12.2021, 13:31
  • redakcja
Brak maseczki przyczyną kontroli i przypadkowe zatrzymanie poszukiwanego! KPP Tczew

Podziel się:

Oceń:

Policjanci zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który był poszukiwany nakazem doprowadzenia do aresztu śledczego. Zatrzymany mieszkaniec powiatu malborskiego zwrócił na siebie uwagę mundurowych, ponieważ nie miał założone maseczki na terenie galerii. Zatrzymany przez stróżów prawa mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Zgodnie z decyzją sądu funkcjonariusze przewieźli go do aresztu śledczego, gdzie spędzi rok i 10 miesięcy za kratkami.

Policjanci podczas codziennych służb kontrolują placówki handlowe pod kątem przestrzegania obostrzeń sanitarnych. 29 grudnia br. po godzinie 15 funkcjonariusze z referatu patrolowo-interwencyjnego patrolując teren tczewskiej galerii, zauważyli mężczyznę, który nie miał zasłoniętych ust i nosa. Stróże prawa zwrócili mu uwagę na brak maseczki i go wylegitymowali. Po sprawdzeniu 27-letniego mieszkańca powiatu malborskiego w policyjnych systemach okazało się, że jest osobą poszukiwaną nakazem doprowadzenia do aresztu śledczego. Mundurowi ustalili, że za popełnione wcześniej przez niego wcześniej przestępstwa sąd skazał mężczyznę na karę roku i 10 miesięcy pozbawienia wolności.

 

Zatrzymany przez policjantów 27-latek został doprowadzony do miejscowej komendy. 30 grudnia zgodnie z decyzją sądu funkcjonariusze przekonwojowali mężczyznę do placówki penitencjarnej.

 

KPP Tczew

_redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe