Udany wieczór z Andrzejem „Piaskiem” Piasecznym. Artysta stworzył klimat i przypomniał swoje przeboje

  • 28.01.2022, 10:25
  • Wawrzyniec Mocny
Udany wieczór z Andrzejem „Piaskiem” Piasecznym. Artysta stworzył klimat… Zbigniew Mocny

Podziel się:

Oceń:

27 stycznia w Centrum kultury i Sztuki w Tczewie wystąpił z koncertem akustycznym znany wokalista Andrzej Piaseczny. Była to pierwsza okazja, by posłuchać jego utworów w kameralnym wydaniu i nowych, akustycznych aranżacjach.

Był to szczególny koncert zapewniający bliską, niemal intymną atmosferę – w takiej oprawie największe przeboje Andrzeja Piasecznego zabrzmiały wyjątkowo. Publiczność zapełniła całą salę widowiskową CKiS w Tczewie. Może tylko dziwić wygórowana cena za koncert akustyczny, w zamkniętym pomieszczeniu...

 

Andrzej Piaseczny zaczął występ od utworu „Niecierpliwi”. Publiczność słuchała w ciszy, przerywając jedynie brawami, co bardziej znane kawałki. Artysta miał bardzo doby kontakt z publicznością. Dodajmy, że na wydarzenie przybyły, co nie dziwi, głównie przedstawicielki płci pięknej, ale nie brakowało także osób w średnim wieku i ok. 30-latków.

 

Andrzeja „Piaska” Piasecznego nie trzeba przedstawiać. Artysta znany jest z hitów lat 90-tych, które nagrywał jako członek zespołu „Mafia” oraz ze współpracy z Robertem Chojnackim, z którym wydał bestsellerową płytę „Sax&Sex”.

Chyba wielu z nas zna hit „Piaska” i R. Chojnackiego - „Niecierpliwi” i „Prawie do nieba”.

Pamiętamy go też z roli sprawiającego problemy „Kacpra” z serialu „Złotopolscy”.

Warto było się wybrać i zobaczyć jak artysta zaprezentował się na tczewskiej scenie.

 

(tomm)/Fot. Z. Mocny

Wawrzyniec Mocny

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe