niedziela, 22 lutego 2026 10:01
Reklama
Reklama

Mieszkaniec gminy Wicko podejrzany o zabójstwo żony

Policjanci z Komisariatu Policji w Łebie zatrzymali 46-letniego mieszkańca gminy Wicko podejrzanego o zabójstwo swojej żony. Jak ustalono do tragedii doszło w trakcie awantury domowej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta zmarła na skutek uduszenia. Za zabójstwo grozi kara od 8 lat nawet do dożywotniego pozbawienia wolności.
Mieszkaniec gminy Wicko podejrzany o zabójstwo żony

O znalezieniu zwłok 45-letniej kobiety w jednym z domów w Nowęcinie (gmina Wicko) poinformował w ubiegły poniedziałek dyżurnego lęborskiej policji dyspozytor pogotowia ratunkowego. Policjanci z łebskiego komisariatu, wysłani we wskazane miejsce potwierdzili treść zgłoszenia i przystąpili do zabezpieczania miejsca zdarzenia. Śledczy pod nadzorem prokuratora sporządzili oględziny i dokumentację fotograficzną oraz zabezpieczyli ślady i dowody. Ciało kobiety przewiezione zostało do prosektorium w celu przeprowadzenia badań sekcyjnych. Wstępne badania wykazały, że kobieta poniosła śmierć najprawdopodobniej w wyniku uduszenia.

Policjanci jeszcze tego samego dnia zatrzymali 46-letniego męża zmarłej kobiety. Jak ustalili do tragedii doszło podczas awantury, podczas której mężczyzna udusił swoją żonę. Sprawca trafił do policyjnego aresztu. Dziś doprowadzony został do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty zabójstwa.

46-latkowi grozi za tę zbrodnię kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności. Prokurator zawnioskował o tymczasowe aresztowanie zatrzymanego.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
zachmurzenie małe

Temperatura: 2°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1013 hPa
Wiatr: 17 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: rolTreść komentarza: Ryś - król kociewskich lasów. Oby się mnożył.Źródło komentarza: Jeden z dwustu: Wyjątkowy gość w Bukowinach uchwycony na nagraniuAutor komentarza: Bob sandersTreść komentarza: A Pan M.Morawiecki dawał w takiej sytuacji dotacje do opału. ale Tusk lepszy co?Źródło komentarza: Pellet drogi i praktycznie nie do zdobycia. „Jak tylko się pojawi, znika od razu”Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: A to terza będą jeździć do Gdyni do kinaŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: To szkoda że zamykają kinoŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: AgnieszkaTreść komentarza: Bardzo inspirujący artykuł 👍 Urządzanie małego salonu fryzjerskiego to spore wyzwanie, ale dobrze zaplanowana przestrzeń, ergonomiczne meble i jasna kolorystyka naprawdę potrafią zdziałać cuda. Świetnie, że zwrócono uwagę na funkcjonalność i komfort pracy – w małym salonie to podstawa. Przy kompletowaniu wyposażenia warto stawiać na sprawdzone rozwiązania i dobrej jakości meble, które nie tylko ładnie wyglądają, ale też są praktyczne na co dzień. Ciekawą bazą inspiracji i zakupów jest również 👉 https://getfull.pl, gdzie można znaleźć wyposażenie dobrze dopasowane także do niewielkich salonów.Źródło komentarza: Jak zaaranżować mały salon fryzjerski? Inspiracje i gotowe rozwiązania od polskiej marki Ayala
Reklama