sobota, 6 grudnia 2025 05:56
Reklama

Badania mammograficzne w powiecie

W styczniu kobiety pomiędzy 50 a 69 rokiem życia będą mogły uczestniczyć w bezpłatnych badaniach w mammobusie.
Badania mammograficzne w powiecie

Akcja przeprowadzona zostanie w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi. Z bezpłatnych badań będą mogły skorzystać kobiety w wieku pomiędzy 50 a 69 rokiem życia (roczniki 1945 – 1964), które nie miały ich wykonywanych w ciągu dwóch ostatnich lat. Organizatorem jest Grupa LUX MED.

I tak, mammobus pojawi się w Malborku 28 stycznia (wtorek) przy sklepie Netto, ul. Władysława Sikorskiego 50, w Nowym Stawie 29 stycznia (środa) przy Kompleksie Służb Ratowniczych, ul. Bema 7, oraz w Lichnowach 31 stycznia (piątek) przy Urzędzie Gminy, ul. Tczewska 6.

Organizatorzy zachęcają, by panie zainteresowane mammografią wcześniej się zarejestrowały. Wystarczy zadzwonić pod nr tel. 801 080 007 lub 58 666 2 444, które są dostępne przez siedem dni w tygodniu. Informacje o badaniach dostępne również na stronie internetowej www.fado.pl.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
zamglenia

Temperatura: 6°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1013 hPa
Wiatr: 7 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama