niedziela, 14 grudnia 2025 07:51
Reklama

To Sokół podciął skrzydła malborskiej Pomezanii

PIŁKA RĘCZNA. Nie udała się szczypiornistom Polskiego Cukru Pomezanii wyprawa do Kościerzyny w 21 kolejce spotkań grupy A I ligi. Drużyna z Malborka przegrała z Sokołem 26:29 (10:15).
To Sokół podciął skrzydła malborskiej Pomezanii

Podopieczni trenera Igora Stankiewicza jechali do Kościerzyny po zwycięstwo, z chęcią zrewanżowania się za remis 29:29 z pierwszej rundy. Wtedy mecz odbył się w Kwidzynie, a malborczycy odebrali ten wynik niemalże jak porażkę. Niestety, tym razem przyszła prawdziwa przegrana.

Do przerwy piłkarze ręczni Pomezanii przegrywali wysoko, 10:15. Po przerwie „zakasali rękawy”, ale nie udało się odwrócić losów spotkania.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: 7°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 20 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama