poniedziałek, 22 grudnia 2025 07:36
Reklama

Wieczór rosyjski z Evgenem Malinovskim

11 kwietnia (piątek) w progi Jazz Club Spiżarnia Malbork zawita Evgen Malinovskiy, charyzmatyczny pieśniarz, twórca Międzynarodowego Festiwalu Poezji Pieśni Włodzimierza Wysockiego, który zabierze słuchaczy w magiczną podróżą do krainy rosyjskiej poezji śpiewanej.
Wieczór rosyjski z Evgenem Malinovskim

Jak zapewniają organizatorzy, dobór repertuaru jest staranny i przemyślany – to klasyka rosyjskiej pieśni spleciona ze współczesną piosenką poetycką. Wieczór, naznaczony nostalgią, odrobiną filozoficznej zadumy, ale nie pozbawiony jakże charakterystycznego rosyjskiego humoru i nutki satyry na pewno na długo zapadnie w pamięć.

Na recital składają się pieśni m. in. Włodzimierza Wysockiego, Aleksandra Rozenbauma, Aleksandra Dolskiego, Sergieja Trofimowa, Bułata Okudżawy.

Koncert w Jazz Club Spiżarnia zaplanowany został na 11 kwietnia (piątek), na godz. 20. Wstęp: 15 zł.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 5°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1022 hPa
Wiatr: 4 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama