niedziela, 14 grudnia 2025 22:34
Reklama

Red Box - Malbork wraca do gry!

Zbliżają się rozgrywki trzeciego sezonu Red Box Malborskiej Ligi Mistrzów. Już wiadomo, że nastąpią pewne zmiany organizacyjne. Mecze odbywać się będą na orlikach w Malborku.
Red Box - Malbork wraca do gry!

Nowością będzie piłka, najnowszy model Adidasa będącą oficjalną piłką Ligi Mistrzów UEFA na sezon 2015/2016. Kolejna zmiana związana jest z wyjazdem służbowo-rodzinnym Zenona Małka do Austrii. To on był pomysłodawcą i dobrym duchem całego przedsięwzięcia. W trzeciej odsłonie firmę Red Box reprezentować będzie Zbigniew Franz, który będzie nadzorował rozgrywki Red Box Malborskiej Ligi Mistrzów.

Mimo tych zmian, trwają przygotowania do rozgrywek. Drużyny mogą zgłaszać się do ligi pod nr. tel. 730 992 417, 600 250 648 lub na facebookowym profilu Red Box Malborskiej Ligi Mistrzów. Ze względu ograniczone możliwości dostępu do boisk orlik, a co za tym idzie, konieczność ograniczenia liczby drużyn uczestniczących w lidze, organizatorzy proszą o zgłoszenia do 18 września (piątek).

Koszt udziału w lidze to tylko 950 zł. Jak zwykle przewidziane są nagrody w postaci talonów na sprzęt sportowy Adidasa, puchary, medale, dyplomy i indywidualne wyróżnienia.

Przewidywany start rozgrywek to druga połowa września i jest to uzależnione od liczby zgłoszonych drużyn. Dopiero po potwierdzeniu udziału w lidze zespołów ułożony będzie terminarz. Wyniki, komentarze, tabele będą ukazywać się na stronie ligowej www.redboxsport.pl, www.facebook.com/redboxmalbork.

Patronat nad rozgrywkami objął Burmistrz Miasta Malborka i Starosta Powiatu Malborskiego.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: 6°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 22 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama