niedziela, 14 grudnia 2025 12:37
Reklama

Dziurawili zbiorniki aut by kraść z nich paliwo

TCZEW. Kryminalni zatrzymali wczoraj dwóch mieszkańców gminy Tczew, którzy mają na swoim koncie ponad dziesięć kradzieży i włamań. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Teraz grozi im od roku do 10 lat więzienia.
Dziurawili zbiorniki aut by kraść z nich paliwo
Wczoraj policjanci z Wydziału Kryminalnego KPP w Tczewie zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 31 i 36 lat, którzy w ciągu ostatnich kilku miesięcy włamywali się i kradli. Mundurowi ustalili, że w ostatni poniedziałek (06.09) mężczyźni wjechali autem jednego z nich na teren firmy budowlanej w Tczewie skąd ukradli rusztowania warte ponad 4 tys. złotych. Poza tym zatrzymani mają na swoim koncie włamania do aut z których kradli radioodtwarzacze i nawigacje satelitarne. Mężczyźni dziurawili też zbiorniki samochodów i spuszczali z nich paliwo.

Obaj zatrzymani usłyszeli już zarzuty. Za kradzieże i włamania grozi im od roku do 10 lat więzienia.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: 7°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 20 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama