piątek, 5 grudnia 2025 20:25
Reklama

Ukrył się w przydrożnym rowie

Policjanci z Rumi zatrzymali mężczyznę poszukiwanego przez wymiar sprawiedliwości. Jak ustalili kryminalni mężczyzna nie powrócił do aresztu śledczego z udzielonej mu kilka miesięcy temu przepustki i poszukiwany był trzema listami gończymi. Zatrzymany mieszkaniec powiatu słupskiego usłyszał dwa zarzuty kradzieży na łączną kwotę ponad 1000 zł. 
Ukrył się w przydrożnym rowie

Wczoraj kryminalni z komisariatu w Rumi podczas penetracji terenu zauważyli mężczyznę, który na ich widok schował się w przydrożnym rowie. Funkcjonariusze natychmiast podeszli do niego.

Okazało się, że 30-latek jest poszukiwany. Ukrywający się mieszkaniec powiatu słupskiego nie dość, że prawie przez rok nie powrócił do aresztu śledczego z udzielonej mu przepustki, poszukiwany był listami gończymi i nakazami o ustalenie miejsca pobytu, to jeszcze kradł w pobliskich sklepach.

Mundurowi udowodnili  zatrzymanemu dwie kradzieże sklepowe na terenie Redy na łączną kwotę ponad 1000 zł i nie wykluczają kolejnych zarzutów. Teraz policjanci sprawdzają czy zatrzymany mężczyzna dopuścił się jeszcze innych kradzieży.

Poszukiwany w dniu dzisiejszym trafił ponownie do aresztu, gdzie spędzi kolejnych kilka lat. Za kradzież grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. (KWP)



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
zamglenia

Temperatura: 5°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1014 hPa
Wiatr: 11 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama