niedziela, 14 grudnia 2025 15:07
Reklama

Kwiaty, życzenia i toast szampanem

TCZEW. W minioną środę, 30 listopada, w Urzędzie Stanu Cywilnego w Tczewie odbyło się kolejne spotkanie z parami, które obchodziły okrągłe rocznice zawarcia związku małżeńskiego. Jubilatom życzenia złożył prezydent Tczewa Mirosław Pobłocki.
Kwiaty, życzenia i toast szampanem
Gratulacje z okazji 60-lecia pożycia małżeńskiego, bukiety kwiatów oraz finansową gratyfikację od władz miasta otrzymali Gabriela i Tadeusz Kowalczyk.
Rocznicę 55 lat małżeństwa obchodzili Febronia i Tadeusz Kleinschmidt, Kazimiera i Leon Czapiewscy, Teresa i Władysław Róg, Julianna i Józef Padykuła, Irena i Hilary Terbert, Wiktoria i Jerzy Neumann oraz Teresa i Zygfryd Wesołowscy.
Z kolei okrągłe pół wieku temu sakramentalne „tak” powiedzieli sobie: Elżbieta i Jan Latos, Lidia i Stanisław Tomaszewscy, Krystyna i Guenter Wuttkowscy, Teodora i Wacław Horbaczewscy oraz Anna i Władysław Rozkowińscy.
Jubilatom, którym towarzyszyły rodziny, życzenia złożył prezydent Mirosław Pobłocki i kierownik USC Alina Kollwitz-Sobolewska. Podczas spotkania nie mogło zabraknąć tradycyjnej lampki szampana.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: 7°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 19 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama