piątek, 5 grudnia 2025 19:48
Reklama

Złapany za koszulki i spodnie

Policjanci z Rumi zatrzymali 26-latka w związku kradzieżą sklepową. Kryminalni pracujący nad sprawą ustalili, że mężczyzna także już wcześniej usiłował ukraść ubrania z innego sklepu. Zatrzymany noc spędził w policyjnym areszcie. Został przesłuchany i usłyszał zarzuty. Kradzież jest zabroniona ustawą, za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat
Złapany za koszulki i spodnie

W minioną niedzielę policjanci z Rumi otrzymali zgłoszenie o kradzieży sklepowej. Natychmiast na miejsce zdarzenia zostali skierowani funkcjonariusze prewencji. Po przyjeździe na miejsce ustalili, że 26-latek ukradł koszulki o wartości prawie 600 zł w jednym ze sklepów na terenie centrum handlowego. Mężczyzna został zatrzymany przez mundurowych. Kryminalni zajmujący się kradzieżami mienia ustalili, że ten sam mężczyzna ostatniego kwietnia 2014 roku usiłował także ukraść spodenki sportowe o wartości prawie 1000 zł w innym ze sklepów centrum handlowego.

Mężczyzna został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. Podejrzany został przesłuchany, usłyszał zarzut usiłowania oraz kradzieży mienia.

Przestępstwo to jest zagrożone karą pozbawienia wolności nawet do 5 lat.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
zamglenia

Temperatura: 5°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1014 hPa
Wiatr: 15 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama