Policjanci z Komisariatu Policji w Pelplinie zatrzymali sprawcę kradzieży. Okazał się nim 30-latek, który ukradł damską torebkę. Po noclegu na więziennej pryczy w areszcie usłyszał zarzuty.
Do zdarzenia doszło 12 lutego kilka minut po godz. 19 przy ul. Dworcowej w Pelplinie.
- Tego dnia do jednego z bloków mieszkalnych podjechała autem 33-letnia kobieta – relacjonuje asp. szt. Dariusz Górski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Tczewie. - Po chwili mieszkanka Pelplina zauważyła, że do jej samochodu podbiega młody mężczyzna, który po otwarciu przednich drzwi pojazdu ukradł leżącą na siedzeniu torebkę z dokumentami i pieniędzmi. Pokrzywdzona od razu o zdarzeniu powiadomiła telefonicznie policjantów.
Kilka minut później na jednej z sąsiednich ulic funkcjonariusze zatrzymali złodzieja. Okazał się nim 30-letni mieszkaniec gminy Subkowy, przy którym znaleziono skradzione mienie.
Zatrzymany mężczyzna po nocy spędzonej w areszcie usłyszał zarzuty. Za kradzież grozi mu od 3 miesięcy do 5 lat więzienia.
Reklama
Szybki telefon na policję. Kilka minut i złoczyńca w areszcie
PELPLIN. Kradzież damskich torebek nie popłaca. Do samochodu podbiega młody mężczyzna, który po otwarciu przednich drzwi pojazdu ukradł leżącą na siedzeniu torebkę z dokumentami i pieniędzmi.
- 14.02.2011 00:00 (aktualizacja 01.04.2023 12:37)
Reklama





Napisz komentarz
Komentarze