poniedziałek, 15 grudnia 2025 23:53
Reklama

Auto-włamywacz za kratkami

TCZEW. Policjanci zatrzymali 21-letniego mężczyznę, który włamywał się do aut. W ciągu ostatnich kilku tygodni okradł 9 samochodów wybijając w nich szyby. Za włamania grozi mu od roku do 10 lat więzienia.
Wczoraj policjanci zatrzymali 21-letniego mieszkańca Tczewa, który w ostatnich kilku tygodniach dawał się we znaki właścicielom aut parkowanych na tczewskich osiedlach.
Młody mężczyzna tłukł szyby w autach i kradł z nich radia samochodowe. Łącznie w ciągu ostatniego miesiąca włamał się do 9 aut powodując straty w wysokości kilku tysięcy złotych.
Młody tczewianin w przeszłości wchodził już w konflikty z prawem, był wielokrotnie karany za kradzieże i rozboje. Na początku lipca br. wyszedł z więzienia po odbyciu czteroletniego wyroku.
Teraz 21-latkowi za włamania do aut grozi od roku do 10 lat więzienia. (KWP)

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
zamglenia

Temperatura: 3°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 17 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama