wtorek, 24 marca 2026 18:28
Reklama

Razem przez życie

TCZEW. Czternaście par obchodziło w minioną środę, 16 grudnia, imponujące rocznice zawarcia związku małżeńskiego. Dwie z nich przysięgały sobie przed ołtarzem wierność aż 55 lat temu.
Razem przez życie
Medale od Prezydenta RP z okazji 50. rocznicy ślubu odebrało 12 par: Waleria i Eugeniusz Deyna, Janina i Józef Maj, Ryszarda i Mieczysław Kaszubowscy, Maria i Tadeusz Fasiczka, Gizela i Zygmunt Cieślak, Melania i Bernard Etmańscy, Danuta i Jerzy Kandulscy, Irena i Zenon Weiss, Helena i Kazimierz Leszman, Maria i Zygmunt Langowscy, Rozalia i Edmund Jezierscy oraz Krystyna i Stanisław Bzowscy.
Rocznicę 55-lecia ślubu obchodzili Krystyna i Paweł Szczecińscy oraz Krystyna i Bronisław Małolepszy.
Wszystkie pary oprócz medali otrzymały bukiety kwiatów oraz koperty z gratyfikacją pieniężną. Życzenia w imieniu władz miasta złożył prezydent Zenon Odya oraz zastępca kierownika USC Zofia Drozdowska.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: 13°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1011 hPa
Wiatr: 17 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: rolTreść komentarza: Ryś - król kociewskich lasów. Oby się mnożył.Źródło komentarza: Jeden z dwustu: Wyjątkowy gość w Bukowinach uchwycony na nagraniuAutor komentarza: Bob sandersTreść komentarza: A Pan M.Morawiecki dawał w takiej sytuacji dotacje do opału. ale Tusk lepszy co?Źródło komentarza: Pellet drogi i praktycznie nie do zdobycia. „Jak tylko się pojawi, znika od razu”Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: A to terza będą jeździć do Gdyni do kinaŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: To szkoda że zamykają kinoŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: AgnieszkaTreść komentarza: Bardzo inspirujący artykuł 👍 Urządzanie małego salonu fryzjerskiego to spore wyzwanie, ale dobrze zaplanowana przestrzeń, ergonomiczne meble i jasna kolorystyka naprawdę potrafią zdziałać cuda. Świetnie, że zwrócono uwagę na funkcjonalność i komfort pracy – w małym salonie to podstawa. Przy kompletowaniu wyposażenia warto stawiać na sprawdzone rozwiązania i dobrej jakości meble, które nie tylko ładnie wyglądają, ale też są praktyczne na co dzień. Ciekawą bazą inspiracji i zakupów jest również 👉 https://getfull.pl, gdzie można znaleźć wyposażenie dobrze dopasowane także do niewielkich salonów.Źródło komentarza: Jak zaaranżować mały salon fryzjerski? Inspiracje i gotowe rozwiązania od polskiej marki Ayala
Reklama