Medale od Prezydenta RP z okazji 50. rocznicy ślubu odebrało jedenaście par: Joanna i Zbigniew Marulewscy, Teresa i Edmund Haska, Zofia i Zygmunt Dąbrowscy, Bogumiła i Jerzy Smolińscy, Daniela i Stanisław Czerwińscy, Gabriela i Marian Hetnarowicz, Teresa i Paweł Pusch, Pelagia i Stanisław Petka, Irena i Ludwik Wójcik, Danuta i Jerzy Walesieniuk oraz Teresa i Kazimierz Tasiemscy.
Specjalne życzenia od prezydenta Tczewa Zenona Odyi oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Aliny Kollwitz-Sobolewskiej otrzymały pary, które przeżyły wspólnie więcej niż pół wieku. 55 lat „na koncie” mają za sobą Urszula i Stanisław Rowińscy, z kolei Stanisława i Czesław Jabłońscy są małżeństwem już od 60 lat!
Wszystkie pary oprócz medali otrzymały bukiety kwiatów oraz koperty z gratyfikacją pieniężną.
Razem przez życie – nawet 60 lat...
TCZEW. Jubilaci w USC. 13 par obchodziło niedawno okrągłe rocznice zawarcia związku małżeńskiego. Jedna z nich przysięgała sobie przed ołtarzem wierność aż 60 lat temu.
- (PZ)
- 16.07.2008 00:01 (aktualizacja 01.04.2023 10:20)

Data dodania:
16.07.2008 00:01
Reklama
PRZECZYTAJ!
Przejdź do kategorii
Edukacja Wypad do miasta Atrakcje Ekologia Wiadomości Społeczeństwo Sport Kultura Gospodarka Inwestycje Ogłoszenia Video Turystyka Felieton Rolnictwo Na sygnale Historia Zdrowie COVID-19 Gdzie się zbadać na COVID-19 #PomagaMY Historia Pomorza Trójmiasto i okolice Pomorze Norda Kaszuby Kociewie Żuławy i mierzeja Powiśle Elbląg i okolice Blogi Polityka Artykuł Sponsorowany PLANUJĘ DŁUGIE ŻYCIE ZOBACZ! POLECANE Muzea Izby Pamięci Wystawy Rozrywka Ważne w kalendarzu Dobre rady Wybory Parlamentarne '2023
Reklama
Reklama
Temperatura: 20°C Miasto: Gdańsk
Ciśnienie: 1014 hPa
Wiatr: 10 km/h
Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: rol
Treść komentarza: Ryś - król kociewskich lasów. Oby się mnożył.
Źródło komentarza: Jeden z dwustu: Wyjątkowy gość w Bukowinach uchwycony na nagraniu
Autor komentarza: Bob sanders
Treść komentarza: A Pan M.Morawiecki dawał w takiej sytuacji dotacje do opału. ale Tusk lepszy co?
Źródło komentarza: Pellet drogi i praktycznie nie do zdobycia. „Jak tylko się pojawi, znika od razu”
Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogach
Treść komentarza: A to terza będą jeździć do Gdyni do kina
Źródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!
Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogach
Treść komentarza: To szkoda że zamykają kino
Źródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!
Autor komentarza: Agnieszka
Treść komentarza: Bardzo inspirujący artykuł 👍 Urządzanie małego salonu fryzjerskiego to spore wyzwanie, ale dobrze zaplanowana przestrzeń, ergonomiczne meble i jasna kolorystyka naprawdę potrafią zdziałać cuda. Świetnie, że zwrócono uwagę na funkcjonalność i komfort pracy – w małym salonie to podstawa.
Przy kompletowaniu wyposażenia warto stawiać na sprawdzone rozwiązania i dobrej jakości meble, które nie tylko ładnie wyglądają, ale też są praktyczne na co dzień. Ciekawą bazą inspiracji i zakupów jest również 👉 https://getfull.pl, gdzie można znaleźć wyposażenie dobrze dopasowane także do niewielkich salonów.
Źródło komentarza: Jak zaaranżować mały salon fryzjerski? Inspiracje i gotowe rozwiązania od polskiej marki Ayala
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze