sobota, 28 marca 2026 08:49
Reklama

Fordem w drzewo – trzy osoby ranne

TCZEW. Do groźnego wypadku doszło w Bałdowie k. Tczewa, na drodze w kierunku Subków. Ford na śliskiej jezdni zjechał na pobocze, uderzył w drzewo.
Kierujący fordem focusem 27-letni mieszkaniec Bartoszyc (woj. warmińsko-mazurskie) nie dostosował prędkości pojazdu do warunków panujących na drodze, śliskiej po opadach deszczu.
- Kierowca stracił panowanie nad samochodem, po czym zjechał na pobocze i uderzył przodem pojazdu w przydrożne drzewo – informuje nadkom. Mariusz Cybulski, naczelnik Sekcji Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Tczewie.
W wypadku w czwartek, 21 sierpnia ok. godz. 12.30, ranne zostały trzy osoby. Kierujący fordem doznał ogólnych potłuczeń ciała, 24-letni pasażer wstrząśnienia mózgu i rany głowy, a 40-letnia pasażerka z podejrzeniem złamania kręgosłupa w odcinku lędźwiowym trafiła - tak jak pozostała dwójka -  do Szpitala Powiatowego w Tczewie.

Jechał na 2,8-promilowym gazie
21 sierpnia, na ul. Pionierów w Tczewie policjanci zatrzymali do kontroli samochód marki bmw. Badanie kierowcy na obecność alkoholu w organizmie wykazało aż 2,8 promila w wydychanym powietrzu. Za jazdę po pijanemu kierowca odpowie przed sądem.  

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: 4°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 6 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: rolTreść komentarza: Ryś - król kociewskich lasów. Oby się mnożył.Źródło komentarza: Jeden z dwustu: Wyjątkowy gość w Bukowinach uchwycony na nagraniuAutor komentarza: Bob sandersTreść komentarza: A Pan M.Morawiecki dawał w takiej sytuacji dotacje do opału. ale Tusk lepszy co?Źródło komentarza: Pellet drogi i praktycznie nie do zdobycia. „Jak tylko się pojawi, znika od razu”Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: A to terza będą jeździć do Gdyni do kinaŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: To szkoda że zamykają kinoŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: AgnieszkaTreść komentarza: Bardzo inspirujący artykuł 👍 Urządzanie małego salonu fryzjerskiego to spore wyzwanie, ale dobrze zaplanowana przestrzeń, ergonomiczne meble i jasna kolorystyka naprawdę potrafią zdziałać cuda. Świetnie, że zwrócono uwagę na funkcjonalność i komfort pracy – w małym salonie to podstawa. Przy kompletowaniu wyposażenia warto stawiać na sprawdzone rozwiązania i dobrej jakości meble, które nie tylko ładnie wyglądają, ale też są praktyczne na co dzień. Ciekawą bazą inspiracji i zakupów jest również 👉 https://getfull.pl, gdzie można znaleźć wyposażenie dobrze dopasowane także do niewielkich salonów.Źródło komentarza: Jak zaaranżować mały salon fryzjerski? Inspiracje i gotowe rozwiązania od polskiej marki Ayala
Reklama