poniedziałek, 22 grudnia 2025 18:02
Reklama
Reklama

Po północy kręcili się przy aucie. Jeden z nich miał przy sobie amfetaminę

Tczewscy policjanci zatrzymali 22-letniego mężczyznę, który miał w samochodzie narkotyki. Mieszkaniec Tczewa trafił do policyjnego aresztu. Za posiadanie środków odurzających może grozić do trzech lat pozbawienia wolności.
Po północy kręcili się przy aucie. Jeden z nich miał przy sobie amfetaminę

W minioną sobotę (14 maja br.) o godz. 0.25 policjanci z wydziału kryminalnego w Tczewie w miejscowości Tczewskie Łąki zauważyli stojący na poboczu samochód osobowy, a przy nim trzech mężczyzn. Jeden z nich widząc podjeżdżających funkcjonariuszy wsiadł szybko do samochodu. Kryminalni rozpoczęli interwencję wobec mężczyzn. Podczas sprawdzania samochodu mundurowi znaleźli woreczek, w którym był biały proszek. Wstępne przeprowadzone badanie narkotestem wskazało, że jest to amfetamina. 22-letni mieszkaniec Tczewa został zatrzymany w policyjnym areszcie. Zabezpieczony na miejscu biały proszek policjanci przekazali biegłemu z zakresu toksykologii, który sprawdzi czy znalezione przez policjantów substancje to narkotyki.

Jeżeli przypuszczenia policjantów się potwierdzą to 22-latkowi za posiadanie narkotyków może grozić do 3 lat pozbawienia wolności.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 4°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1023 hPa
Wiatr: 4 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama