sobota, 21 lutego 2026 11:04
Reklama
Reklama

Policjanci ustalają szczegóły wypadku drogowego na DK 91

Policjanci z Tczewa ustalają szczegóły wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w Tczewie na skrzyżowaniu ulicy Głowackiego z Aleją Solidarności. 83-letni kierowca volkswagena golfa zderzył się zvolkswagenem passatem. Jedna osoba trafiła do szpitala. Mundurowi zatrzymali kolejne prawo jazdy oraz dwa dowody rejestracyjne.
Policjanci ustalają szczegóły wypadku drogowego na DK 91

Wczoraj przed godziną 14.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Tczewie otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło na skrzyżowaniu ulic Aleja Solidarności z ulicą Głowackiego. Natychmiast w to miejsce wysłał policjantów, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Technik kryminalistyki sporządził dokumentację fotograficzną oraz wykonał szkic sytuacyjny. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierujący volkswagenem golfem 83-letni mieszkaniec powiatu tczewskiego skręcając w lewo w ulicę Głowackiego z ulicy Alei Solidarności, zignorował czerwone światło i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu
kierującemu volkswagenem passatem. W wyniku tego zdarzenia doszło do zderzenia samochodów. Kierowca golfa z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Kierujących funkcjonariusze przebadali na zawartość alkoholu w
wydychanym powietrzu z wynikami 0,00 mg/l. Na miejscu zdarzenia mundurowi wykonali oględziny pojazdów. Volkswagen golf trafił na policyjny parking. Policjanci zatrzymali 83-latkowi prawo jazdy oraz zatrzymali dowody rejestracyjne od samochodów z powodu powypadkowych uszkodzeń.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: -3°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1013 hPa
Wiatr: 13 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: rolTreść komentarza: Ryś - król kociewskich lasów. Oby się mnożył.Źródło komentarza: Jeden z dwustu: Wyjątkowy gość w Bukowinach uchwycony na nagraniuAutor komentarza: Bob sandersTreść komentarza: A Pan M.Morawiecki dawał w takiej sytuacji dotacje do opału. ale Tusk lepszy co?Źródło komentarza: Pellet drogi i praktycznie nie do zdobycia. „Jak tylko się pojawi, znika od razu”Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: A to terza będą jeździć do Gdyni do kinaŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: To szkoda że zamykają kinoŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: AgnieszkaTreść komentarza: Bardzo inspirujący artykuł 👍 Urządzanie małego salonu fryzjerskiego to spore wyzwanie, ale dobrze zaplanowana przestrzeń, ergonomiczne meble i jasna kolorystyka naprawdę potrafią zdziałać cuda. Świetnie, że zwrócono uwagę na funkcjonalność i komfort pracy – w małym salonie to podstawa. Przy kompletowaniu wyposażenia warto stawiać na sprawdzone rozwiązania i dobrej jakości meble, które nie tylko ładnie wyglądają, ale też są praktyczne na co dzień. Ciekawą bazą inspiracji i zakupów jest również 👉 https://getfull.pl, gdzie można znaleźć wyposażenie dobrze dopasowane także do niewielkich salonów.Źródło komentarza: Jak zaaranżować mały salon fryzjerski? Inspiracje i gotowe rozwiązania od polskiej marki Ayala
Reklama