sobota, 21 lutego 2026 04:53
Reklama
Reklama

Lato z Radiem nad morzem

Ustka i Krynica Morska to dwa kolejne miasta, w których już w najbliższy weekend, 9 i 10 sierpnia, zagości z koncertami „Lato z Radiem”. Na scenach pojawią się m.in.: Brathanki, Piersi, De Mono i Perfect. O magiczną aurę obu imprez zadba, jak zawsze tajemniczy, iluzjonista Maciej Pol.
Lato z Radiem nad morzem

W sobotę 9 sierpnia na Stadionie sportowym w Ustce wystąpią: Brathanki, gwiazda wieczoru – grupa Perfect oraz debiutujący na tegorocznej trasie zespół Piersi, którego członkowie tak mówią o audycji Radiowej Jedynki: „Lato z Radiem" to dla zespołu Piersi coś bardzo bliskiego i wyjątkowego. Zespół Piersi ma wiele wspólnego z tą audycją. Najważniejszą i najbliższą sercu sprawą jest sygnał audycji, którym jest słynna „Polka Dziadek", a jak powszechnie wiadomo, w 1984 roku w Jarocinie nie kto inny, tylko właśnie Dziadek z Pawłem Kukizem i jeszcze dwoma kolegami założyli zespół Piersi. „Polka Dziadek" towarzyszy audycji od samego początku, aż do chwili obecnej. Nie inaczej jest z Dziadkiem, który również od początku jest z zespołem i pozostał w nim po dzień dzisiejszy. „Lato z Radiem" to przepiękna audycja pełna słońca, humoru, super przebojów, to energia, jaką otrzymują słuchacze Polskiego Radia podczas lata. „Lato z Radiem" to szereg profesjonalnie przygotowanych eventów, na których Polacy mogą spotkać się z ludźmi radia, zobaczyć i posłuchać na żywo koncertów największych gwiazd polskiej muzyki. „Lato z Radiem" to dla zespołu Piersi miejscowość Ustka, gdzie będziemy mieć wielką przyjemność i ogromną radość zagrać koncert dla przesympatycznych słuchaczy Radiowej Jedynki.

Dzień później, w niedzielę 10 sierpnia, ekipa Radiowej Jedynki przeniesie się do Krynicy Morskiej, gdzie na scenie w Porcie Jachtowym ponownie pojawią się Brathanki i Perfect, a także zespół De Mono.

Imprezy poprowadzi Bogdan Sawicki, a gospodarzami studia plenerowego Radiowej Jedynki usytuowanego tuż obok sceny będą Karolina Rożej i Roman Czejarek. Wcześniej dziennikarzy będzie można spotkać podczas sobotniej audycji na Bulwarze Nadmorskim w Ustce oraz w niedzielę w Centrum Informacji Turystycznej, przy ulicy Żeromskiego 6 w Krynicy Morskiej.

Pierwszy Program Polskiego Radia zaprasza nie tylko na weekendowe koncerty, ale również do codziennego słuchania audycji „Lato z Radiem” – od poniedziałku do soboty w godz. 9.00-13.00 oraz dodatkowo w niedziele w paśmie 10.00-13.00. Słuchaczy ucieszą z pewnością nowe cykle: „Lato z Radiem Extra” oraz „Lato z Radiem Pod Gwiazdami”. Pierwszy z nich to interaktywny program z dużą dawką muzyki, nadawany od 16.00 do 23.00 w soboty i niedziele, który prowadzą Maria Szabłowska, Zbigniew Krajewski i Małgorzata Kościelniak. Natomiast „Lato z Radiem Pod Gwiazdami” pojawia się na antenie w nocy z soboty na niedzielę, w godz. 23.00-3.00 oraz w niedzielę w godz. 23.00-24.00. W audycji Marcin Kusy opowiada o zbliżających się występach gwiazd na trasie „Lata z Radiem” oraz muzycznie podsumowuje koncerty dnia.

Radiowa Jedynka zaprasza również na specjalną stronę internetową latozradiem.pl, poświęconą tegorocznej audycji i trasie koncertowej. Nowoczesny multimedialny serwis umożliwia zapoznanie się z „Latem z Radiem” 2014 od A do Z – internauci znajdą w nim m.in. wszystkie szczegóły dotyczące koncertów, artystów, audycji, zespołu redakcyjnego „Lata z Radiem”, konkursów i wiele innych ciekawostek. W wakacyjne soboty i niedziele, dzięki transmisji wideo na stronie, każdy będzie mógł zobaczyć występy gwiazd „Lata z Radiem”. Obszerne relacje z tych wydarzeń – w postaci galerii zdjęć i filmów – również zostaną zamieszczone w serwisie.

Dodatkowo pod linkiem http://youtu.be/Q17VTYPpuWQ można znaleźć medley płyty „Lato z Radiem 2014”, która zawiera utwory największych gwiazd polskiej estrady, takich jak: Perfect, Maryla Rodowicz, Enej, Ania Wyszkoni, De Mono, Blue Café, Brathanki, Patrycja Markowska, Agnieszka Chylińska, Bracia, Zakopower, Wilki, Golec uOrkiestra, Formacja Nieżywych Schabuff.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: -4°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 28 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: rolTreść komentarza: Ryś - król kociewskich lasów. Oby się mnożył.Źródło komentarza: Jeden z dwustu: Wyjątkowy gość w Bukowinach uchwycony na nagraniuAutor komentarza: Bob sandersTreść komentarza: A Pan M.Morawiecki dawał w takiej sytuacji dotacje do opału. ale Tusk lepszy co?Źródło komentarza: Pellet drogi i praktycznie nie do zdobycia. „Jak tylko się pojawi, znika od razu”Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: A to terza będą jeździć do Gdyni do kinaŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: To szkoda że zamykają kinoŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: AgnieszkaTreść komentarza: Bardzo inspirujący artykuł 👍 Urządzanie małego salonu fryzjerskiego to spore wyzwanie, ale dobrze zaplanowana przestrzeń, ergonomiczne meble i jasna kolorystyka naprawdę potrafią zdziałać cuda. Świetnie, że zwrócono uwagę na funkcjonalność i komfort pracy – w małym salonie to podstawa. Przy kompletowaniu wyposażenia warto stawiać na sprawdzone rozwiązania i dobrej jakości meble, które nie tylko ładnie wyglądają, ale też są praktyczne na co dzień. Ciekawą bazą inspiracji i zakupów jest również 👉 https://getfull.pl, gdzie można znaleźć wyposażenie dobrze dopasowane także do niewielkich salonów.Źródło komentarza: Jak zaaranżować mały salon fryzjerski? Inspiracje i gotowe rozwiązania od polskiej marki Ayala
Reklama