Do wypadku doszło ok. godz. 19.00 na skrzyżowaniu ulic Malborskiej i Jagiełły w Prabutach. Policjanci ustalili, iż kierujący fiatem 47-letni funkcjonariusz Komendy Powiatowej Policji w Malborku, najprawdopodobniej wjechał na skrzyżowanie z nadmierną prędkością, nie zatrzymał się przed znakiem „stop” i kierowany przez niego fiat uderzył w prawidłowo jadącego
motorowerzystę. 40-letni mieszkaniec Prabut ma złamaną lewą nogę i został przewieziony do szpitala w Kwidzynie.
- Na miejsce zdarzenia przybył prokurator rejonowy oraz Komendant Powiatowy Policji w Kwidzynie – informuje Marek Olszewski, rzecznik kwidzyńskiej policji. - Kierujący fiatem był trzeźwy, natomiast od motorowerzysty pobrano krew na zawartość alkoholu. Dalsze czynności prowadzi Prokuratura Rejonowa w Kwidzynie.
Reklama
Policjant spowodował wypadek
PRABUTY. 47-letni policjant z Malborka kierując fiatem zignorował znak „stop” i jadąc zbyt szybko uderzył w motorowerzystę, który został ranny.
- (ad)
- 30.07.2008 00:04 (aktualizacja 20.08.2023 09:11)
Data dodania:
30.07.2008 00:04
Reklama
PRZECZYTAJ!
Przejdź do kategorii
Edukacja Wypad do miasta Atrakcje Ekologia Wiadomości Społeczeństwo Sport Kultura Gospodarka Inwestycje Ogłoszenia Video Turystyka Felieton Rolnictwo Na sygnale Historia Zdrowie COVID-19 Gdzie się zbadać na COVID-19 #PomagaMY Historia Pomorza Trójmiasto i okolice Pomorze Norda Kaszuby Kociewie Żuławy i mierzeja Powiśle Elbląg i okolice Blogi Polityka Artykuł Sponsorowany PLANUJĘ DŁUGIE ŻYCIE ZOBACZ! POLECANE Muzea Izby Pamięci Wystawy Rozrywka Ważne w kalendarzu Dobre rady Wybory Parlamentarne '2023
Reklama
Reklama
Temperatura: 15°C Miasto: Gdańsk
Ciśnienie: 1014 hPa
Wiatr: 16 km/h
Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: rol
Treść komentarza: Ryś - król kociewskich lasów. Oby się mnożył.
Źródło komentarza: Jeden z dwustu: Wyjątkowy gość w Bukowinach uchwycony na nagraniu
Autor komentarza: Bob sanders
Treść komentarza: A Pan M.Morawiecki dawał w takiej sytuacji dotacje do opału. ale Tusk lepszy co?
Źródło komentarza: Pellet drogi i praktycznie nie do zdobycia. „Jak tylko się pojawi, znika od razu”
Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogach
Treść komentarza: A to terza będą jeździć do Gdyni do kina
Źródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!
Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogach
Treść komentarza: To szkoda że zamykają kino
Źródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!
Autor komentarza: Agnieszka
Treść komentarza: Bardzo inspirujący artykuł 👍 Urządzanie małego salonu fryzjerskiego to spore wyzwanie, ale dobrze zaplanowana przestrzeń, ergonomiczne meble i jasna kolorystyka naprawdę potrafią zdziałać cuda. Świetnie, że zwrócono uwagę na funkcjonalność i komfort pracy – w małym salonie to podstawa.
Przy kompletowaniu wyposażenia warto stawiać na sprawdzone rozwiązania i dobrej jakości meble, które nie tylko ładnie wyglądają, ale też są praktyczne na co dzień. Ciekawą bazą inspiracji i zakupów jest również 👉 https://getfull.pl, gdzie można znaleźć wyposażenie dobrze dopasowane także do niewielkich salonów.
Źródło komentarza: Jak zaaranżować mały salon fryzjerski? Inspiracje i gotowe rozwiązania od polskiej marki Ayala
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze