O dużym szczęściu może mówić 48-letni motocyklista, który wczoraj około godz.: 11.45 w Iwicznie zderzył się z ciągnikiem rolniczym.
Jak ustalili pracujący na miejscu funkcjonariusze do wypadku doszło w czasie gdy kierowca ciągnika skręcał na posesję znajdującą się po lewej stronie drogi. Wówczas jadący w tym samym kierunku motocyklista uderzył w przednie koło ciągnika. W wyniku tego uderzenia cyklista stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w płot ogradzający prywatną posesję.
Badanie alkomatem wykazało, że kierowca motocykla był nietrzeźwy. W jego organizmie stwierdzono ponad promil alkoholu.
Obecnie policjanci wyjaśniają okoliczności tego wypadku.
Wiadomo już, że 48-letni motocyklista odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwym. Popełnienie tego przestępstwa zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności. (KWP)
Reklama
Motorem w ciągnik - po pijaku
STAROGARD GD. Policjanci z Kalisk wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego jaki wydarzył się w miejscowości Iwiczno, gdzie nietrzeźwy motocyklista zderzył się z ciągnikiem rolniczym. Ranny kierowca motocykla trafił do szpitala.
- 03.08.2010 00:00 (aktualizacja 01.04.2023 12:34)

Reklama






Napisz komentarz
Komentarze