piątek, 19 grudnia 2025 18:49
Reklama

Potrącony 8-latek, wybiegł wprost pod saamochód

Policjanci z komendy w Kwidzynie ustalają przyczyny wypadku drogowego do którego doszło w miniony piątek na ul. Warszawskiej w Kwidzynie. 8-letni chłopiec wybiegł na jezdnię wprost pod nadjeżdżającego opla. Dziecko trafiło do szpitala. 30-letnia kierująca autem była trzeźwa.
Potrącony 8-latek, wybiegł wprost pod saamochód

Do wypadku doszło w piątek po godz. 14.00 na ul. Warszawskiej w Kwidzynie. 30-letnia kobieta  jadąca oplem insignia ulicą Warszawską potrąciła chłopca. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wypadku wynika, że 8-latek wtargnął na jezdnię poza przejściem dla pieszych wprost pod nadjeżdżające auto.

Ranne dziecko z wstrząśnieniem mózgu trafiło do szpitala w Grudziądzu. Mieszkanka Kwidzyna kierująca oplem była trzeźwa.

Policjanci ustalają okoliczności zaistniałego wypadku oraz apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: 6°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1017 hPa
Wiatr: 15 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama