niedziela, 8 lutego 2026 16:11
Reklama
Reklama

Podczas interwencji napadł na policjantów

Zarzut napaści na policjantów usłyszał 18-latek, który podczas interwencji użył wobec funkcjonariuszy gazu pieprzowego. Ponadto mężczyzna był agresywny w stosunku do policjantów i używał słów wulgarnych. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 10 lat więzienia.
Podczas interwencji napadł na policjantów

W nocy z wtorku na środę w Kwidzynie policjanci patrolujący miasto zauważyli, że przed jednym z bloków zgromadziła się grupa głośno zachowujących się osób. Pomiędzy dwoma mężczyznami z grupy doszło do przepychanki. Pozostałe osoby próbowały ich rozdzielić. Podczas interwencji jeden z mężczyzn był bardzo agresywny w stosunku do policjantów i używał  słów wulgarnych. W trakcie legitymowania 18-latek użył wobec funkcjonariuszy gazu pieprzowego i zaczął uciekać.Mundurowi natychmiast za nim ruszyli. Po chwili młody mężczyzna był w rękach stróżów prawa.

Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu. W komendzie okazało się, że ma on prawie promil alkoholu w organizmie. Wczoraj 18-latek usłyszał zarzut czynnej napaści na funkcjonariuszy.

Za popełnione przestępstwo grozi nawet do 10 lat więzienia.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: -2°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 19 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: rolTreść komentarza: Ryś - król kociewskich lasów. Oby się mnożył.Źródło komentarza: Jeden z dwustu: Wyjątkowy gość w Bukowinach uchwycony na nagraniuAutor komentarza: Bob sandersTreść komentarza: A Pan M.Morawiecki dawał w takiej sytuacji dotacje do opału. ale Tusk lepszy co?Źródło komentarza: Pellet drogi i praktycznie nie do zdobycia. „Jak tylko się pojawi, znika od razu”Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: A to terza będą jeździć do Gdyni do kinaŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: To szkoda że zamykają kinoŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: AgnieszkaTreść komentarza: Bardzo inspirujący artykuł 👍 Urządzanie małego salonu fryzjerskiego to spore wyzwanie, ale dobrze zaplanowana przestrzeń, ergonomiczne meble i jasna kolorystyka naprawdę potrafią zdziałać cuda. Świetnie, że zwrócono uwagę na funkcjonalność i komfort pracy – w małym salonie to podstawa. Przy kompletowaniu wyposażenia warto stawiać na sprawdzone rozwiązania i dobrej jakości meble, które nie tylko ładnie wyglądają, ale też są praktyczne na co dzień. Ciekawą bazą inspiracji i zakupów jest również 👉 https://getfull.pl, gdzie można znaleźć wyposażenie dobrze dopasowane także do niewielkich salonów.Źródło komentarza: Jak zaaranżować mały salon fryzjerski? Inspiracje i gotowe rozwiązania od polskiej marki Ayala
Reklama