niedziela, 22 lutego 2026 01:30
Reklama
Reklama

Zaśpiewa Alicja Majewska

Gminny Ośrodek Kultury w Kwidzynie oraz Kwidzyńskie Centrum Kultury zapraszają na festyn do Korzeniewa zorganizowany z okazji „Cudu nad Wisłą”. Impreza jak co roku odbędzie się na terenie przystani promowej, a na odwiedzających czekać będą liczne atrakcje i niespodzianki. Gwiazdą wieczoru będzie Alicja Majewska, która rozpocznie swój koncert o godzinie 20.00.
Zaśpiewa Alicja Majewska

 

Wcześniej mieszkańcy będą mogli również wysłuchać kapeli „Góralska Hora”, zespołu wokalnego „Pas de Nom” oraz grupy „11 Cover Group”.

Imprezą towarzyszącą tegorocznym obchodom „Cudu nad Wisłą” będzie wystawa broni i umundurowania Wojska Polskiego z lat 1239 – 2000 zorganizowana przez Kwidzyńskie Stowarzyszenie Sportowo-Kolekcjonerskie „Gward”. Wystawę oglądać będzie można w budynku KCK przy ul. 11 Listopada 13, w sali 24B, w godz. 12.00-17.00.

Program festynu

12.30 Msza święta

13.30 Uroczystość wręczenia aktów mianowania dla osób niepodlegających służbie wojskowej

14.30 koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu Kapeli „Góralska Hora”

15.45 program dla dzieci: „Koperek i Kminek” Teatru „Klapa”

17.00 koncert zespołu „Pas de Nom” – zespół wokalny z GOK Kwidzyn

18.00 koncert „11 Cover Group”

20.00 koncert Alicji Majewskiej


 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 2°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1010 hPa
Wiatr: 41 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: rolTreść komentarza: Ryś - król kociewskich lasów. Oby się mnożył.Źródło komentarza: Jeden z dwustu: Wyjątkowy gość w Bukowinach uchwycony na nagraniuAutor komentarza: Bob sandersTreść komentarza: A Pan M.Morawiecki dawał w takiej sytuacji dotacje do opału. ale Tusk lepszy co?Źródło komentarza: Pellet drogi i praktycznie nie do zdobycia. „Jak tylko się pojawi, znika od razu”Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: A to terza będą jeździć do Gdyni do kinaŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: To szkoda że zamykają kinoŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: AgnieszkaTreść komentarza: Bardzo inspirujący artykuł 👍 Urządzanie małego salonu fryzjerskiego to spore wyzwanie, ale dobrze zaplanowana przestrzeń, ergonomiczne meble i jasna kolorystyka naprawdę potrafią zdziałać cuda. Świetnie, że zwrócono uwagę na funkcjonalność i komfort pracy – w małym salonie to podstawa. Przy kompletowaniu wyposażenia warto stawiać na sprawdzone rozwiązania i dobrej jakości meble, które nie tylko ładnie wyglądają, ale też są praktyczne na co dzień. Ciekawą bazą inspiracji i zakupów jest również 👉 https://getfull.pl, gdzie można znaleźć wyposażenie dobrze dopasowane także do niewielkich salonów.Źródło komentarza: Jak zaaranżować mały salon fryzjerski? Inspiracje i gotowe rozwiązania od polskiej marki Ayala
Reklama