wtorek, 17 lutego 2026 23:17
Reklama
Reklama
Reklama

Praktyki i praca w Lacroix Electronics

Firma Lacroix Electronics podpisała umowę o współpracy z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego oraz Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kwidzynie. Firma zapewni szkołom m.in. praktyki zawodowe oraz zatrudni najlepszych absolwentów. To kolejna firma, która dołączyła do grona pracodawców, wspierających edukację zawodową w powiecie.
Praktyki i praca w Lacroix Electronics

Dzięki porozumieniu z Lacroix Electronics od 14 maja rozpocznie się nabór uczniów do klasy patronackiej o profilu technik elektronik, która powstanie w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego przy ul. Staszica w Kwidzynie. Umowę o współpracy podpisali Jean Marc Tychyj - dyrektor generalny Lacroix Electronics, Romana Pawelska-Sulot - dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego oraz Wiesław Kita - dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kwidzynie.

Więcej na temat w najnowszym Kurierze Kwidzyńskiego


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
zamglenia

Temperatura: -8°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1007 hPa
Wiatr: 7 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: rolTreść komentarza: Ryś - król kociewskich lasów. Oby się mnożył.Źródło komentarza: Jeden z dwustu: Wyjątkowy gość w Bukowinach uchwycony na nagraniuAutor komentarza: Bob sandersTreść komentarza: A Pan M.Morawiecki dawał w takiej sytuacji dotacje do opału. ale Tusk lepszy co?Źródło komentarza: Pellet drogi i praktycznie nie do zdobycia. „Jak tylko się pojawi, znika od razu”Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: A to terza będą jeździć do Gdyni do kinaŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: To szkoda że zamykają kinoŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: AgnieszkaTreść komentarza: Bardzo inspirujący artykuł 👍 Urządzanie małego salonu fryzjerskiego to spore wyzwanie, ale dobrze zaplanowana przestrzeń, ergonomiczne meble i jasna kolorystyka naprawdę potrafią zdziałać cuda. Świetnie, że zwrócono uwagę na funkcjonalność i komfort pracy – w małym salonie to podstawa. Przy kompletowaniu wyposażenia warto stawiać na sprawdzone rozwiązania i dobrej jakości meble, które nie tylko ładnie wyglądają, ale też są praktyczne na co dzień. Ciekawą bazą inspiracji i zakupów jest również 👉 https://getfull.pl, gdzie można znaleźć wyposażenie dobrze dopasowane także do niewielkich salonów.Źródło komentarza: Jak zaaranżować mały salon fryzjerski? Inspiracje i gotowe rozwiązania od polskiej marki Ayala
Reklama