niedziela, 14 grudnia 2025 07:42
Reklama

Zatrzymani za włamanie do kiosku

Wytężona praca kryminalnych z kwidzyńskiej komendy doprowadziła do zatrzymania dwóch młodych mężczyzn, którzy przedwczoraj włamali się do kiosku, skąd wynieśli towar za ok. 6 tys. zł. Sprawcy już usłyszeli zarzuty. Za kradzież z włamaniem grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Zatrzymani za włamanie do kiosku

Tylko dwóch dni potrzebowali kwidzyńscy kryminalni, aby ustalić i zatrzymać sprawców, którzy przedwczoraj (7 lipca br.) włamali się do kiosku na ul. Słowackiego w Kwidzynie. Zatrzymani to dwaj mężczyźni w wieku 20 i 24 lat, mieszkańcy Kwidzyna. Policjanci ustalili, że sprawcy poprzez wybicie otworu w tylnej ścianie kiosku ukradli z niego papierosy, tytoń, zapalniczki, napoje w puszkach i pieniądze o łącznej wartości ok. 6 tys.

W trakcie przeszukań mieszkań zatrzymanych policjanci odzyskali większość skradzionego towaru, który niebawem wróci do właściciela.

Sprawcy już usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem za co grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: 7°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 20 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama