Trzy tygodnie temu do policjantów z Sopotu zgłosił się 31 -letni mieszkaniec Gdyni, który twierdził, że został napadnięty. Z jego relacji wynikało, że gdy wracał do domu pociągiem SKM, zaatakowało go kilku mężczyzn, którzy uderzyli go w głowę, przez co stracił przytomność. Gdy ją odzyskał, okazało się, że domniemani sprawcy ukradli mu telefon komórkowy oraz portfel z dokumentami.
Kryminalni szczegółowo analizowali zawiadomienie i coraz bardziej upewniali się, że mają do czynienia z fikcyjnym napadem. W toku prowadzonych czynności zebrali dowody na to, że historia przedstawiona przez 31- latka nie jest prawdziwa. Ponadto ustalono, że mężczyzna kilka dni z rzędu bawił się w sopockich klubach i nie chodził do pracy, dlatego wymyślił rzekomy napad w obawie przed konsekwencjami związanymi m.in. z grożącym mu zwolnieniem z pracy.
31- letniemu mieszkańcowi Gdyni za składanie fałszywych zeznań i zawiadomienie o nie popełnionym przestępstwie grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat. (KWP)
Rozbój w kolejce - na usprawiedliwienie nieobecności w pracy
SOPOT. 31-letni mieszkaniec Gdyni zgłosił policjantom, że został napadnięty przez kilku nieznanych sprawców. Sprawcy, jak relacjonował policjantom 31-latek, zaczepili go w pociągu SKM. Tam został przez nich pobity i okradziony z telefonu komórkowego oraz dokumentów.
- (AM)
- 28.06.2011 00:00 (aktualizacja 01.04.2023 12:39)
Data dodania:
28.06.2011 00:00
Reklama
PRZECZYTAJ!
Przejdź do kategorii
Edukacja Wypad do miasta Atrakcje Ekologia Wiadomości Społeczeństwo Sport Kultura Gospodarka Inwestycje Ogłoszenia Video Turystyka Felieton Rolnictwo Na sygnale Historia Zdrowie COVID-19 Gdzie się zbadać na COVID-19 #PomagaMY Historia Pomorza Trójmiasto i okolice Pomorze Norda Kaszuby Kociewie Żuławy i mierzeja Powiśle Elbląg i okolice Blogi Polityka Artykuł Sponsorowany PLANUJĘ DŁUGIE ŻYCIE ZOBACZ! POLECANE Muzea Izby Pamięci Wystawy Rozrywka Ważne w kalendarzu Dobre rady Wybory Parlamentarne '2023
Reklama
Reklama
Temperatura: 16°C Miasto: Gdańsk
Ciśnienie: 1002 hPa
Wiatr: 32 km/h
Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: rol
Treść komentarza: Ryś - król kociewskich lasów. Oby się mnożył.
Źródło komentarza: Jeden z dwustu: Wyjątkowy gość w Bukowinach uchwycony na nagraniu
Autor komentarza: Bob sanders
Treść komentarza: A Pan M.Morawiecki dawał w takiej sytuacji dotacje do opału. ale Tusk lepszy co?
Źródło komentarza: Pellet drogi i praktycznie nie do zdobycia. „Jak tylko się pojawi, znika od razu”
Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogach
Treść komentarza: A to terza będą jeździć do Gdyni do kina
Źródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!
Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogach
Treść komentarza: To szkoda że zamykają kino
Źródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!
Autor komentarza: Agnieszka
Treść komentarza: Bardzo inspirujący artykuł 👍 Urządzanie małego salonu fryzjerskiego to spore wyzwanie, ale dobrze zaplanowana przestrzeń, ergonomiczne meble i jasna kolorystyka naprawdę potrafią zdziałać cuda. Świetnie, że zwrócono uwagę na funkcjonalność i komfort pracy – w małym salonie to podstawa.
Przy kompletowaniu wyposażenia warto stawiać na sprawdzone rozwiązania i dobrej jakości meble, które nie tylko ładnie wyglądają, ale też są praktyczne na co dzień. Ciekawą bazą inspiracji i zakupów jest również 👉 https://getfull.pl, gdzie można znaleźć wyposażenie dobrze dopasowane także do niewielkich salonów.
Źródło komentarza: Jak zaaranżować mały salon fryzjerski? Inspiracje i gotowe rozwiązania od polskiej marki Ayala
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze