środa, 25 lutego 2026 17:35
Reklama
Reklama
Reklama

PO POKAZIE WALK BOKSERSKICH CHCIAŁ SPRAWDZIĆ SWOJĄ SIŁĘ

GDAŃSK. 20-letni mężczyzna w trakcie powrotu z pokazu walk bokserskich postanowił sprawdzić swoją siłę i przewrócił auto należące do 26-letniej gdańszczanki. Właścicielka samochodu wyceniła, że naprawa powstałych z tego tytułu uszkodzeń będzie kosztować ją 500 zł.
Pod koniec maja br. 26-letnia gdańszczanka powiadomiła policjantów z Przymorza, że ktoś uszkodził jej samochód. Kiedy rano wyszła na parking, zobaczyła że jej fiat uno leży na lewym boku. W samochodzie wgnieciona została karoseria, brakowało lewego lusterka, a także uszkodzony był lewy błotnik. Zgłaszająca wyceniła starty na 500 zł.

 Kryminalni rozpoczęli pracę nad tą sprawą i wczoraj rano zatrzymali 20-letniego gdańszczanina, podejrzanego o uszkodzenie tego fiata. Funkcjonariusze ustalili,  że w dniu w którym doszło do przestępstwa, młody gdańszczanin wracał z pokazu walk bokserskich. Pod jednym z bloków spotkał kilku chłopaków i wspólnie z nimi postanowił przewrócić na bok samochód pokrzywdzonej gdańszczanki. Teraz policjanci ustalają dane pozostałych sprawców , którzy brali udział w tym zdarzeniu. Ich zatrzymanie jest kwestią czasu.

Wczoraj zatrzymany 20-latek usłyszał zarzuty w tej sprawie i dobrowolnie poddał się karze. Za uszkodzenie mienia grozi do 5 lat pozbawienia wolności. (KWP)

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: 1°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1026 hPa
Wiatr: 9 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: rolTreść komentarza: Ryś - król kociewskich lasów. Oby się mnożył.Źródło komentarza: Jeden z dwustu: Wyjątkowy gość w Bukowinach uchwycony na nagraniuAutor komentarza: Bob sandersTreść komentarza: A Pan M.Morawiecki dawał w takiej sytuacji dotacje do opału. ale Tusk lepszy co?Źródło komentarza: Pellet drogi i praktycznie nie do zdobycia. „Jak tylko się pojawi, znika od razu”Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: A to terza będą jeździć do Gdyni do kinaŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: To szkoda że zamykają kinoŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: AgnieszkaTreść komentarza: Bardzo inspirujący artykuł 👍 Urządzanie małego salonu fryzjerskiego to spore wyzwanie, ale dobrze zaplanowana przestrzeń, ergonomiczne meble i jasna kolorystyka naprawdę potrafią zdziałać cuda. Świetnie, że zwrócono uwagę na funkcjonalność i komfort pracy – w małym salonie to podstawa. Przy kompletowaniu wyposażenia warto stawiać na sprawdzone rozwiązania i dobrej jakości meble, które nie tylko ładnie wyglądają, ale też są praktyczne na co dzień. Ciekawą bazą inspiracji i zakupów jest również 👉 https://getfull.pl, gdzie można znaleźć wyposażenie dobrze dopasowane także do niewielkich salonów.Źródło komentarza: Jak zaaranżować mały salon fryzjerski? Inspiracje i gotowe rozwiązania od polskiej marki Ayala
Reklama