wtorek, 16 grudnia 2025 22:40
Reklama

Dachował z audi i uciekł pieszo po wypadku

SZTUM. 21-letni mieszkaniec Dzierzgonia na trasie Dzierzgoń - Kuksy, w miejscowości Stanówek, dachował osobowym audi. Po wypadku uciekł z miejsca pozostawiając auto na środku drogi.
Dyżurny sztumskiej komendy w niedzielę (21.08.2011) ok. godz. 23.30 otrzymał zgłoszenie, że na trasie Dzierzgoń - Kuksy na środku drogi leży wywrócony samochód. Kierujący osobowym audi uciekł z miejsca wypadku i pozostawił auto. Policjanci ustalili, że kierującym był 21-letni mieszkaniec Dzierzgonia.
21-latek kilka minut po zdarzeniu został zatrzymany przez mundurowych w swoim domu. Badanie alkotestem wykazało u niego prawie dwa promile alkoholu. Mężczyzna przyznał się do kierowania samochodem.
Śledczy z Posterunku w Dzierzgoniu wyjaśniają  okoliczności tego zdarzenia. (KWP)

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
zamglenia

Temperatura: 1°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 4 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama