środa, 25 lutego 2026 03:38
Reklama
Reklama
Reklama

Wypadek samochodowy na Przymorzu

GDAŃSK. Dzisiaj po godz. 17 doszło do wypadku samochodowego na skrzyżowaniu Al. Grunwaldzkiej, ul. Kołobrzeskiej i ul. Bażyńskiego na Przymorzu. Skoda fabia wjechała na skrzyżowanie na czerwonym świetle i zderzyła się z oplem astrą.
Wypadek samochodowy na Przymorzu
Prawdopodobną przyczyną wypadku było naruszenie przepisów przez kierowcę skody, który jechał Al. Grunwaldzką w stronę Gdańska. Z relacji świadka wynika, że wjechał on na czerwonym świetle na skrzyżowanie z ul. Kołobrzeską i ul. Bażyńskiego i zderzył się z oplem astrą, który wjeżdżał na skrzyżowanie. Skoda dachowała. Na tym odcinku A. Grunwaldzkiej (w okolicach hali Olivia i kompleksu handlowego) wystąpiły trudności w ruchu drogowym.
Policja bada okoliczności i przyczyny wypadku.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

piotrek 19.10.2011 18:44
Polska w budowie a drogi beznadziejne i bezpieczeństwo jazdy jak nigdy. Akurat tam nie ma remontu, ale ruch jest wstrzymywany i jazda na wariata oby zdążyć na czas - do szpitala? na cmentarz???

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Reklama
Reklama
zachmurzenie małe

Temperatura: 0°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 15 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: rolTreść komentarza: Ryś - król kociewskich lasów. Oby się mnożył.Źródło komentarza: Jeden z dwustu: Wyjątkowy gość w Bukowinach uchwycony na nagraniuAutor komentarza: Bob sandersTreść komentarza: A Pan M.Morawiecki dawał w takiej sytuacji dotacje do opału. ale Tusk lepszy co?Źródło komentarza: Pellet drogi i praktycznie nie do zdobycia. „Jak tylko się pojawi, znika od razu”Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: A to terza będą jeździć do Gdyni do kinaŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: To szkoda że zamykają kinoŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: AgnieszkaTreść komentarza: Bardzo inspirujący artykuł 👍 Urządzanie małego salonu fryzjerskiego to spore wyzwanie, ale dobrze zaplanowana przestrzeń, ergonomiczne meble i jasna kolorystyka naprawdę potrafią zdziałać cuda. Świetnie, że zwrócono uwagę na funkcjonalność i komfort pracy – w małym salonie to podstawa. Przy kompletowaniu wyposażenia warto stawiać na sprawdzone rozwiązania i dobrej jakości meble, które nie tylko ładnie wyglądają, ale też są praktyczne na co dzień. Ciekawą bazą inspiracji i zakupów jest również 👉 https://getfull.pl, gdzie można znaleźć wyposażenie dobrze dopasowane także do niewielkich salonów.Źródło komentarza: Jak zaaranżować mały salon fryzjerski? Inspiracje i gotowe rozwiązania od polskiej marki Ayala
Reklama