środa, 25 lutego 2026 00:37
Reklama
Reklama
Reklama

Autem w przystanek tramwajowy

GDAŃSK. Samochód osobowy wjechał w przystanek autobusowy w Gdańsku-Wrzeszczu. Zniszczone są barierki.
Autem w przystanek tramwajowy
Zarząd Dróg i Zieleni w Gdańsku zabezpiecza zniszczony przystanek tramwajowy w Gdańsku-Wrzeszczu na wysokości CH Manhattan (jezdnia w stronę Gdańska). W przystanek przed godz. 8.00 wjechał samochód osobowy – niszcząc kompletnie barierki.
Na szczęście nie ma poszkodowanych. Nikt nie został ranny. Policja wyjaśnia okoliczności ego zdarzenia.
- Na jezdni i platformie leżą powyginane elementy konstrukcji, jest dużo szkła - ZDiZ przystępuje do sprzątania i zabezpieczania miejsca zdarzenia - informuje Katarzyna Kaczmarek, rzecznik Zarządu Dróg i Zieleni w Gdańsku.
- Przystanek nie zostanie wyłączony z normalnego użytkowania, prace zakończone zostaną najszybciej jak to możliwe, tak by nie wystąpiło zagrożenie wyjścia czekających na tramwaj podróżnych na jezdnię.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
słabe opady śniegu

Temperatura: 1°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 15 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: rolTreść komentarza: Ryś - król kociewskich lasów. Oby się mnożył.Źródło komentarza: Jeden z dwustu: Wyjątkowy gość w Bukowinach uchwycony na nagraniuAutor komentarza: Bob sandersTreść komentarza: A Pan M.Morawiecki dawał w takiej sytuacji dotacje do opału. ale Tusk lepszy co?Źródło komentarza: Pellet drogi i praktycznie nie do zdobycia. „Jak tylko się pojawi, znika od razu”Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: A to terza będą jeździć do Gdyni do kinaŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: To szkoda że zamykają kinoŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: AgnieszkaTreść komentarza: Bardzo inspirujący artykuł 👍 Urządzanie małego salonu fryzjerskiego to spore wyzwanie, ale dobrze zaplanowana przestrzeń, ergonomiczne meble i jasna kolorystyka naprawdę potrafią zdziałać cuda. Świetnie, że zwrócono uwagę na funkcjonalność i komfort pracy – w małym salonie to podstawa. Przy kompletowaniu wyposażenia warto stawiać na sprawdzone rozwiązania i dobrej jakości meble, które nie tylko ładnie wyglądają, ale też są praktyczne na co dzień. Ciekawą bazą inspiracji i zakupów jest również 👉 https://getfull.pl, gdzie można znaleźć wyposażenie dobrze dopasowane także do niewielkich salonów.Źródło komentarza: Jak zaaranżować mały salon fryzjerski? Inspiracje i gotowe rozwiązania od polskiej marki Ayala
Reklama